Geslaagden Carmelcollege

De eindexamens zijn gemaakt en de uitslagen zijn bekend. Iedereen die is geslaagd: van harte gefeliciteerd! Dit zijn de uitslagen van het Carmelcollege in Emmen.

Atheneum

Thomas Albers Emmen; Patrick Bakker Emmen; Kyra Bekman Erica; Remco Bos Coevorden; Janneke Brauckman Odoornerveen; Twan van Duyn Emmen; Sytze van der Gaag Emmen; Anouk Gierveld Emmen; Ingmar Hartman Borger; Sven Hofman Nieuw-Dordrecht; Julia Kees Emmen; Lisanne Koll Emmen; Enzo Kreeft Erica; Maud Kuhl Veenoord; Inge Maatje Klazienaveen; Stella Meier Emmen; Joey Melenhorst Emmen; Muriël Moes Emmen; Maarten Pals Erica; Okki Poortvliet Odoorn; Justin Renses Emmen; Lora Reuvers Aalden; Sander Robben Eeserveen; Jesse Rolfes Weiteveen; Fuad Salihovic Emmen; Jeffrey Stulen Emmen; Amber Sturing Emmen; Ilse Trip Emmen; Alyssa Uneken Nieuw-Schoonebeek; Francien Vico Emmen; Dennis van Vliet Klazienaveen; Joan Zaan Emmen; Patrick Zwiers Aalden.

Havo

Jibbe Andringa Schoonoord; Chaimae Assri Emmen, Ömer Avci Emmen; Mylan Beijering Buinen; Malou Bijl Barger-Compascuum; Anoek Bos Oosterhesselen; Paula Bouwman Emmen; Isaura Brens Emmen; Koen Bruinsma Zwartemeer; Lieselot Buitenhuis Emmen; Thijs Dallinga Hellum; Dio Dellas Valthe; Melvin Dijksterhuis Emmen; Susan Drenth Erica; Pamela Ellermann Roswinkel; Bart Engels Emmen; Jelmer Ettema Borger; Annet Fledderus Nieuw-Amsterdam; Tessa Gierveld Emmen; Frank Gooijer Emmen; Nelleke Grummel Emmen; Roald Hartman Emmen; Remco Hassing Ter Apel; Tom Hiemstra Emmen; Julia van Huizen Emmen; Rosalie Kamp Klazienaveen; Lianne Keurs Emmen; Lian van der Knaap Exloo; Jochem Koopman Emmen; Dyonne Koopmans Emmen; Charlotte Lanters Emmen; Tino van der Leek Benneveld; Rick Lubben Weiteveen; Noa Menzen Emmer-Compascuum; Lieke Moes Emmen; Marit Nieuwenweg Emmen; Tom Olijve Klazienaveen; Roos Pinto Sleen
Lisa Postma Westerbork; Laurien Prinsen Emmen; Romy Pruim Emmen; Stephen Rass Zwartemeer; Chantal Rengers Nieuw-Weerdinge; Justin Ripassa Emmen; Tessa de Roo Klazienaveen; Nylana de Ruijter Weiteveen; Eline Schipper Emmen; Michelle Schlepers Emmer-Compascuum; Pieter Schregardus Ter Apel; Danique Schulte Zwartemeer; Koen Schulte Klazienaveen; Tom Seubers Emmen; Jay Stormer Emmen; Silvia Tigelaar Klazienaveen; Sander Visser Emmen; Sterre de Vries Erica; Dannique Wenning Emmen; Alex Wever Borger; Marco Wever Emmen; Hugo Wiegerinck Emmen; Yanniek Wielage Klazienaveen; Twan Wolters Emmen; Hugo Zalm‚ Emmen; Joël Zweerink Emmen.

Vmbo - Mavo

Zoë Abbingh Emmen; Emma Achterhof Bovensmilde; Davey van den Akerboom Emmen; Stan Akkerman Emmen; Daphne Althof Emmen; Dimiana Azeez Emmen; Mark Bachmann Nieuw-Dordrecht; Maartje Bakker Emmen; Nicol Bashar Hunein Emmen; Veronique Bergsma Emmen; Marleen Berkepies Nooitgedacht; Denise Boes Emmen; Marit Brakel Emmen; Alisha Bulthuis Emmen; Marla ten Caat Klazienaveen; Mats Dale Emmen; Milko Dale Emmen; Lelaina Dijks Emmer-Compascuum; Emile Dost 1e Exloërmond; Frans Dreesens Klein Hesepe; Ivar Drent Emmen; Stijn Ebbing Emmen; Kimberley Gerth Emmen; Julien Görtz Emmen; Alida Grummel Zwartemeer; Babette Haan Klazienaveen; Bibie Habing Zwartemeer; Claudia Harmes Emmer-Compascuum; Lotte Hemme Erica;
Kees van Heuvelen Emmen; Tess Hoekstra Emmen; Dion Hogenberg Emmen; Finn Holdtman Klazienaveen; Abu Bakar Hussein Mohamed Emmen; Milou Iking Emmer-Compascuum; Bart Jansen Zwartemeer; Danique de Jong Erica; Max de Jong Klazienaveen; Niels Jonker Nieuw-Schoonebeek; Manon Katerberg Emmen; Myrthe Kats Buinen; Daan Kelder 2e Exloërmond; Nikki Klein Noord-Sleen; Nicole Kleine-Neerken Emmen; Niek van der Knaap Exloo; Shanna Koolwijk Emmen; Iris Kramer Emmen; Justin Kuipers Emmen; Femke Lange Emmen; Teun van Larsdonk Odoorn; Roan Lindeman Emmen; Roy van Loenen Emmer-Compascuum; Iris Loohuizen Odoornerveen; Maud Luiten Emmen; Alwin Monteban Odoorn; Jimmy Mulder Emmen; Marit Muller Emmen; Marloes Muskee Nieuw-Dordrecht; Jonathan Nahimana Emmen; Justin Oldengarm Emmen; Louise Oost Emmen; Noor Petiet Odoorn; Lucas Picek Emmen; Suna Piek Emmen; Tara Poelman Emmen; Marell Post Erica; Xander Robben Klazienaveen; Joris Rustenhoven Valthermond; Jelger Schepers Schoonoord; Jelmer Schepers Erica; Milan Schipper Buinen; Britt Schoenmakers Emmen; Lieke Schoenmakers Emmer-Compascuum; Anouschka Scholte Sleen; Dillan Schulte Nieuw-Schoonebeek; Ramon Sliekers Erica; Janoux Slip Klazienaveen; Ramon Staats Nieuw-Dordrecht; Aileen ten Thije Meppen; Marjolijn Tieck Klazienaveen; Joris van Veen Aalden; Bas van der Veen Emmen; Fenna Veldhuisen Emmen; Stijn Verhaar Emmen; Kim Veringa Klazienaveen; Robin Visker Emmen;
Tom Vos Nieuw-Dordrecht; Irene Wagt Emmen; Ilsa Wakker Klazienaveen; Iris Warringa Hellum; Bo van der Weide Klazienaveen; Bjorn van der Weide Klazienaveen; Martijn Wielage Barger-Compascuum; Alisa Wieringa Emmer-Compascuum; Dani Wittendorp Barger-Compascuum; Milan Wolbers Emmen; Stan Wolbers Emmen; Kim Wolters Emmen; Donjèta de Zeeuw Emmen.

Vmbo Gemengde Leerweg

Chris Heijnen Erica; Ramon Hofstra Emmen;Brian van Loo Emmen; Daan Sloots Emmen; Melvin Snippe Klazienaveen.

Vmbo Kader Beroepsgerichte leerweg

Sport, Dienstverlening en Veiligheid

Marnik Aalderink Barger-Compascuum; Ryan Drenth Emmen; Pascal Geerdink Emmen; ; Damian H”lscher Emmer-Compascuum; Mehmet Kiliç Emmen; Hu Tung Koolen Aalden; Kevin Korte Erica; Puck Lampe Emmen; Michiyano Mutueel Klazienaveen; Lesley Osazee Assen; Thom Scheper Weiteveen; Kjell Scherpen Emmen; Tieme Schra Emmen; Yannick Smit Veenoord; Stijn Vrielink Odoornerveen; Niek Wittendorp Barger-Compascuum; Wesley Aalderink Emmen; Lishanta Bernardus Emmen; Remco de Boer Emmen; Nick Duursma Emmen; Bj›rn Jansen Emmen; Jesper Mensing Nieuw-Amsterdam; Freddy Quispel Emmen; Coralie Roufs Barger-Compascuum; Lotte van Tellingen Emmen; Nova de Vries Emmen; Mimosa Arifaj Emmen; Jorn Draijer Valthermond; Mika van Gils Emmen; Elisabeth de Gooijer Emmen; Justin de Klein Nieuw-Amsterdam; René Kuhl Veenoord; Kevin Paas Klijndijk; Pascalle Pomper Hijken; Isa Rappard Emmen; Janine Robben Barger-Compascuum; Mathijs Schepers Barger-Compascuum; Marciano de Vries Emmen; Reinier van Walsem Erica.

Technologie en Commercie

Stan van Donkersgoed Emmen; Kenan Garazlic Emmen; Stefan Hassing Ter Apel; Aaron Justin Hemme Emmer-Compascuum; Robin Idema Emmen; Rick Plaggenborg Klijndijk; Danny Tewes Emmen; Flavio van der Vecht Emmen; Melvin Westerhof Emmen.

Technologie en Dienstverlening

Jaymz Berken Nieuw-Dordrecht; Denice De Bie Emmen; Gijs de Groot Emmen; Celeste van IJsseldijk Emmen; Mohamed Mejout Emmen; Patrick Oosterdijk Emmen; Milan Schäfer Emmer-Compascuum.

Dienstverlening en Commercie

Lieselot Bakker Weiteveen; John Bijkerk Odoorn; Annemiek Brauckman Odoornerveen; Bas Dokter Emmen; Harrison Hoesen Emmen; Carlo H”lscher Emmen; Fowzia Kilinçci Emmen; Stan Klinkhamer Emmen; Elena Kuipers Emmen; Deliah Meppelink Klazienaveen; Naomi Mooiweer Emmen; Charlene Posthuma Emmen; Sven Regtop Emmen; Gioia Spiga Emmen; Eddy ter Stege Emmen; Sidney Stevens Schoonoord; Emile Stulen Emmen; Rick Welling Emmen; Demi Wesseling Klazienaveen; Priscilla Wolken Barger-Compascuum; Marina Zanic Emmen.

Vmbo Basisberoepsgerichte leerweg

Sport, Dienstverlening en Veiligheid

Rowan de Haan Veenoord; Willyam Hoving Aalden; Sander Rohling Nieuw-Schoonebeek; Iwan Immink Veenoord; Kaylee Leferink Nieuw-Schoonebeek; Boyan ter Luun Emmen; Thomas van der Plas Schoonebeek; Marnick Potze Zwartemeer; Davey Pruim Emmen; Danilo Wiegman Emmen.

Technologie en Commercie

Roald Groenendaal Emmen

Technologie en Dienstverlening

Bradly Abel Emmen; Recep Arslan Emmen; Jorick Brning Klazienaveen; Mike Kaiser Emmen; Leon Kesimaat Erica; Dion Lambers Emmen; Mohamed Mahamed Emmen; Bnyamin Soydan Emmen; Jordi Tabak Emmen; Jaimy Welink Emmen; Reno Wolters Emmen.

Dienstverlening en Commercie

Dilara Bayram Emmen; Jorinde Bos Emmer-Compascuum; Muhammed Ciftci Emmen; Jeffrey Lammers Emmen; Marielle Olijve Zwartemeer; Ashley Reimering Emmen; Ilse Rijkers Klazienaveen; Daily Scheve Emmen; Chantal Woltman Emmen.