Geslaagden herexamens Esdal College

Wie is er geslaagd voor de herexamens op het Esdal College, locaties Emmen, Klazienaveen, Borger en Oosterhesselen? Bekijk hier het overzicht.

Emmen, Oosterstraat,  vwo gymnasium: Marjolein Spijkerman, Emmen.

atheneum: Daniëlle Bos, Emmen; Rolf Dilling, Emmen; Bas Koopman, Emmen; Julia Kroezen, Emmen.
havo : Nathalie Bakker, Emmen; Marloes Goos, Emmen; Ivar Holdtman, Emmen; Maik Huser, Emmen; Erica; Christopher Kalk, Emmen; Amy Keuris, Emmen; Iris Kieft, Emmen; Maurice Kloese, Emmen; Zi-Wen Lin, Erica; Sebastiaan Lorius, Emmen; Kirsten Mooibroek, Emmen; Lisanne Muskee, Nieuw-Dordrecht; Karolien Nevels, Klazienaveen-Noord; Alinde Nieborg, Exloo; Marleen Popken, Exloo; Nikki Savenije, Erica; Max van Stiphout, Emmen; Ilse van Summeren, Dalen; Esmee Tempels, Dalerveen; Indy Timmer, Emmen.

Emmen, Boermarkeweg:  vmbo – theoretische leerweg: Melle Fischer, Emmer-Compascuum; Wouter Kiers, Emmen; Sofie Vellinga, Klazienaveen; Florine Wasscher, Emmen.

vmbo – gemengde leerweg: Eva Fissering, Noord-Sleen.

Emmen, Weerdingerstraat: vmbo –kaderberoepsgerichte leerweg consumptief-breed: Ben Luitjens, Emmen; Kim Plasman, Coevorden.

dienstverlening en commercie: Maggie Benjaminsen, Emmen.

handel en administratie: Hannah Michauk, Emmen; Jessica Robben, Emmer-Compascuum.

instalektro: Casper Heijne, Ter Apel; Niels Rossing, Odoorn.

verzorging algemeen: Melanie Dunning, Emmen; Robin de Jonge, Emmer-Compascuum; Pascal Kalk, Emmen; Iris Schonewille, Nieuw-Amsterdam.

voertuigentechniek: Henry Nusse, Barger-Compascuum; Niek de Priester, Zwartemeer; Jorik Veen, Emmen.

vmbo – basisberoepsgerichte leerweg handel en administratie: Eda Çavga, Emmen.

vmbo – leerwerktraject voertuigentechniek: Rick Kloese, Klazienaveen.

Esdal College Borger: vmbo – theoretische leerweg: Dylan Berghuis, Borger; Lotte Goeree, Borger; Celina van den Hoek, Borger; Isabel Kerkhof, Ter Apel; Corné Knol, Assen; Thomas Kuipers, Borger; Julia van Lingen, Borger; Sascha Prins, Borger.

vmbo – kaderberoepsgerichte leerweg: dienstverlening en commercie: Marloes Jansen, Borger.

Esdal College Oosterhesselen: vmbo – theoretische leerweg Dorien Tubben, Zweeloo.

vmbo – basisberoepsgerichte leerweg dienstverlening en commercie: Iris Rotgers, Aalden.

Esdal College  Klazienaveen vmbo – theoretische leerweg: Marissa de Boer, Nieuw-Schoonebeek; Arjan Harms, Emmer-Compascuum; Tom Schonewille, Klazienaveen.

vmbo – gemengde leerweg: Rick van Oenen, Klazienaveen. 

vmbo – kaderberoepsgerichte leerweg: bouwtechniek: Ryan Jeuring, Erica; Mike Schimmel, Zwartemeer.

verzorging algemeen: Esmée Ottens, Emmen; Patricia Poker, Barger-Compascuum.

vmbo – basisberoepsgerichte leerweg, bouwtechniek: Justin Sok, Nieuw-Dordrecht.

verzorging algemeen: Jannissa Kolmer, Klazienaveen.