Geslaagden Esdal College

Emmen - De eindexamens zijn gemaakt en de uitslagen zijn bekend. Iedereen die is geslaagd: van harte gefeliciteerd! Dit zijn de geslaagden van het Esdal College.

Emmen, Oosterstraat

Vwo, gymnasium

Thijs Baksteen, Emmen; Shanelle Beereboom, Emmen; Koen Bolhuis, Emmen; Marie-Emma Denarié, Meppen; Martine van Dijk, Valthe; Manal El Ajjaj, Emmen; Shana Hepping, Sleen; Edward Hissink, Emmen; Esmee Hogervorst, Emmen; Daan Hooiveld, Odoornerveen; Jasper Kouffeld, Emmen; Selina Mensen, Valthermond; Sigrid van Setten, Exloo; Tim Smit, Barger-Compascuum; Mark Soelman, Emmer-Compascuum; Amber Tieck, Emmen; Sofie de Vos, Emmen.

Vwo, Atheneum

Shams Al Kafaji, Emmen; Iris Albers, Emmen; Simon Baks, Emmen; Kimo Berenschot, Westerbork; Femke de Boer, Emmen; Anneloe Brakel, Nieuw-Amsterdam; Annelie Brüning, Exloo; Thomas ten Cate, Emmen; Aya Coster, Emmen; Thijmen Dam, Klijndijk; Mirthe Dijkema, Emmen; Anieka Dijkman, Emmen; Rosemarie Egmond, Borger; Annemiek Epping, Oosterhesselen; Anouk Feijen, Emmen; Esther Geerts, Emmer-Compascuum; Maayke Geuzinge, Westerbork; Or Goldenberg, Emmen; Coqo Hendriks, Emmen; Alex Hin, Emmen; Jasper Hoiting, Westerbork; Anouk Hölscher, Emmen; Annerens Hoogerkamp, Odoorn; Renée Houkes, Sleen; Thomas Huizing, Emmer-Compascuum; Rosa Jasperse, Schoonoord; Saskia Jongstra, Exloo; Sterre Jonkers, Emmen; Marco Kalsbeek, Witteveen; Anouk Kauffeld, Aalden; Thomas Keizers, Emmen; Keylie Knegt, Emmen; Lotvi Kriouar, Emmen; Daan Krol, Borger; Bram de Lange, Emmen; Eva de Lange, Sleen; Danny Li, Emmen; Jasper Lubbers, Emmen; Alexander Meijer, Zweeloo; Leonie Meijer, Emmen; Jorien Meijers, Westerbork; Jelle Moes, Drouwen; Nienke Mones, Exloo; Jorieke Moorlag, Emmen; Marlies Pepping, Zweeloo; Rens van der Ploeg, Emmen; Geke Rademaker, Emmer-Compascuum; Maud Rave, Sleen; Floortje van de Reep, Valthe; Femke Reinbergen, Emmen; Jesse Rengers, Klijndijk; Ellen Rietsema, Emmen; Jasper Roest, Wezuperbrug; Amber Rozema, Oosterhesselen; Nicole Sanders, Emmen; Thomas Scheepstra, Emmen; Hu Sheng Schoneveld, Exloo; Gijs van der Sluis, Emmen; Nora Smid, Odoorn; Cassandra Spies, Emmen; Eva Stevens, Emmen; Mariëlle Uildriks, Nieuw-Amsterdam; Rozemijn Vaartjes, Emmen; David Valens, Emmen; Mark van der Veen, Emmen; Jesse van der Velde, Emmen; Manon Velthuis, Emmen; Anne-Fleur Verhaar, Klazienaveen; Noor Vet, Odoorn; Amber Voors, Veenoord; Josephine Vos, Veenoord; Floor Weerink, Exloo; Emiel Wehkamp, Zwartemeer; Hans van der Werf, Borger; Maud Wester, Sleen; Maaike Wieken, Noord-Sleen; Mickey Wijchers, Emmen; Lars de Wolde, Emmer-Compascuum.

Havo

Martine Abbing, Aalden; Kim Abel, Schoonebeek; Laura Annen, Veenoord; Wouter Baardink, Orvelte; Melissa Bakker, Emmer-Compascuum; Manon Barelds, Emmen; Femina Bazuin, Emmer-Compascuum; Brian Beelien, Emmen; Chiara van den Berg, Emmen; Benjamin Berkhout, Emmen; Esther Beukema, Sleen; Thomas Binda, Aalden; Femke Blaauwe, Nieuw-Schoonebeek; Jeltje Blokland, Meppen; Rico Bonestroo, Emmen; Ellien Bonkes, Aalden; Carlijn Bontjer, Klazienaveen; Tom Bornkamp, Klazienaveen; Dagmar Bosma, Klijndijk; Hessel Bouma, Sleen; Romy Bouwman, Witteveen; Jane van Boven, Oosterhesselen; Sanne Brink, Zweeloo; Thijs Brinks, Benneveld; Inge Bruins, Klazienaveen; Jorden Copinga, Ees; Christiaan Cornet, Sleen; Tamyra Dalen Gilhuys, Odoorn; Alnie Deen, Emmen; Jasper van Deest, Emmen; Basilius Dellas, Valthe; Lenner van Diemen, Emmen; Bas van Dijk, Borger; Muriël Dilling, Emmen; Kenneth van Dodewaard, Emmen; Annemay Doek, Emmen; Roelof Doevendans, Emmen; Claudia Dost, Eerste Exloermond; Linda Duijnisveld, Klazienaveen; Guus Duursma, Emmen; Romée Ebbinge, Erica; Lisa Ebelties, Klazienaveen; Cas Emmens, Borger; Kevin van der Ende, Borger; Huub Exel, Emmen; Gioia Fasano, Emmen; Merlin Finke, Emmen; Shailinder Ganpat, Emmen; Jessica Geerdink, Emmen; Kirsten Geerlig, Witteveen; José Glass, Emmen; Martijn Grit, Westerbork; Yorick Guichelaar, Emmen; Oscar van Gulik, Noord-Sleen; Onno Haagsma, Emmen; Anouk de Haan, Nieuw-Amsterdam; Meike de Haas, Emmen; Ruben Hadders, Emmen; Charlotte Hake, Klazienaveen; Ramon Hartman, Klazienaveen; Daan Heijnen, Erica; Marcel Heijnen, Emmen; Tessa Hilbrands, Oosterhesselen; Tom Hilbrands, Sleen; Lisa Hof, Emmen; Tessa Hofkamp, Emmen; Vincent Houkes, Emmen; Lisette Hummel, Barger-Compascuum; Rudy Jalving, Emmer-Compascuum; Maaike Jeurink, Sleen; Frank Joling, Tweede Exloermond; Laura Kempe, Erica; Manon Klabou, Emmen; David Koens, Exloo; Anique Koops, Odoorn; Sharon Kootstra, Emmen; Allon Kremer, Buinerveen; Amber Kremer, Emmer-Compascuum; Britt Kroes, Klazienaveen; Stefan Kroeze, Wezup; Lisan Kuipers, Erica; Maarten Kuper, Emmen; Iris de Lange, Emmen; Daan Loof, Emmen; Jordy Louwes, Nieuw-Amsterdam; Sandra Lunenborg, Erica; Remco Lunenborg, Nieuw-Amsterdam; Samuel Man in 't Veld, Erm; Floor Menzen, Emmen; Dennis Meringa, Emmen; Raimon van Mil, Emmen; Maureen Mulder, Nieuw-Amsterdam; Lotte Muskee, Borger; Joëlle Olsman, Emmen; Marnix van Oort, Emmen; Sarah Oosting, Odoornerveen; Babet Ottens, Borger; Romy Post, Emmen; Bas van Prooijen, Sleen; Chris Reinders, Aalden; Evy Reinink, De Kiel; Patrick Reuvers, Emmen; Floor van Rhijn, Emmen; Emma van Rieke, Emmen; Carmen Robben, Emmer-Compascuum; Anouk Roddenhof, Emmen; Jotto Roose, Emmen; Thomas Rotteveel, Emmen; Dagmar Schepers, Erica; Bas Schepers, Erica; Melvin Schneiders, Westerbork; Stellan Schuten, Emmen; Igor Siersema, Emmen; Karan Singh, Emmen; Max Slaghuis, Emmen; Laura Smit, Schoonoord; Lisanne Smit, Emmen; Daan Smits, Emmen; Melvin Sprong, Emmen; Jesper Stevens, Emmen; Remke Stikkelbroeck, Wezuperbrug; Wesley Stobbe, Emmen; Julia van der Struik, Schoonoord; Ruben Stuifzand, Zwartemeer; Jesper Stuiver, Klazienaveen; Ryan Tiethoff, Emmen; Chantal Timmer, Erica; Rick Timmer, Emmen; Roel Timmer, Emmen; Rik Tuinman, Emmen; Nick Udinga, Orvelte; Ilse de Veen, Klazienaveen; Daan van der Veen, Valthe; Dionne van der Veen, Ees; Lisette van der Veen, Klazienaveen; Eline Veenstra, Erica; Lieke Velthuis, Emmen; Joost van Vondel, Emmer-Compascuum; Eline Vorenholt, Oosterhesselen; Else van Vreumingen, Westerbork; Svenja de Vries, Emmen; Marjolijn de Vries, Klazienaveen; Anne-Wil de Vries, Emmen; Roy de Vries, Emmen; Aïcha Waagmeester, Hoogezand; Jolien Warners, Borger; Koen van Wattum, Borger; Sarah Weide, Emmen; Jonathan Westera, Emmen; Daphne Westera, Exloo; Romy Wijnands, Emmen; Maura de Wit, Emmen; Vincent Witvliet, Schoonoord; Iris Wolthuis, Odoornerveen; Daphne van der Zee, Emmen; Julia Zwiers, Erica.

Emmen, Boermarkeweg

Vmbo – theoretische leerweg

Ayse Aksit, Emmen; Lisanne Alting, Erica; Jesper Andresen, Elp; Sander Bakker, Emmen; Anke Beikes, Klazienaveen; Melanie Berends, Emmer-Compascuum; Jeffrey Berken, Emmen; Emma Berndt, Emmen; Mart Beuker, Emmen; Shirley Boegheim, Emmen; Bram Boelens, Exloo; Melissa Boelens, Emmer-Compascuum; Stef Bonthuis, Nieuw-Amsterdam; Manon Bos, Emmen; Melissa Boxem, Sleen; Anne-Wil Braams, Odoorn; Lisanne Brink, Aalden; Gaye Çaylak, Emmen; Eleni Dellas, Emmen; Quinten Delnoij, Exloo; Bas Derks, Emmen; Marlou van Dijk, Veenoord; Marloes Dilling, Elp; Kaj Dokter, Emmen; Stef Dokter, Emmer-Compascuum; Jasper Doll, Emmen; Yoëll Doll, Emmen; Pascal Drent, Emmen; Silke Eefting, Valthermond; Radjin Feddema, Emmen; Tom Feddes, Emmen; Casper Feijen, Emmen; Jonnick Feijen, Emmen; Demi Feringa, Emmen; Iwan Gautier, Emmen; Jordi Geerdink, Emmen; Marnix Geurts, Emmen; Nynke Gooijert, Emmen; Arpine Grigorjan, Emmen; Willemijn Groen, Emmen; Esmee Groote, Emmen; Jort Grootenhuis, Erica; Julia Grummel, Emmen; Pascalle Hake, Emmen; Marije Hartmann, Emmer-Compascuum; Thomas Heijmans, Zweeloo; Kim Helmus, Exloo; Jurrie Hilgenga, Emmen; Lisa Homans, Erica; Jesper van der Horst, Veenoord; Doreen Hovenkamp, Schoonoord; Bram Jansen, Emmen; Brian Jeuring, Emmen; Anouk van der Kaap, Emmen; Nina Kamping, Erm; Hristo Kariem, Emmen; Kieran Kay, Emmen; Arun Khawalage, Nieuw-Amsterdam; Malik Khelifati, Emmen; Corbin Klaster, Emmen; Iris Knegt, Erica; Tine Knol, Emmer-Compascuum; Maud Koelman, Emmen; Jarno Koopman, Emmen; Lisa Koops van 't Jagt, Emmen; Joran Krabben, Emmen; Leon Kremer, Emmer-Compascuum; Yaëll Kuipers, Emmen; Emma Kuipers, Emmen; Stefan van der Laan, Exloo; Eline Lammers, Emmer-Compascuum; Timo de Lange, Klazienaveen; Leon Lok, Nieuw-Amsterdam; Koen van Loon, Emmen; Mika Lubbers, Emmen; Britt Luiken, Odoorn; Marijn Meek, Emmen; Marleen Mens, Noord-Sleen; Emma van den Merkhof, Emmen; Xander Moes, Erica; Ilana van der Molen, Zwartemeer; Dewi Müller, Eeserveen; Sanne Nijhoving, Meppen; Dewi Nijman, Zweeloo; Carmen Noordhof, Erica; Amber Olde Benneker, Emmen; Dian Oosting, Valthe; Wessel Pals, Emmen; Natasja Pham, Emmen; Kaj Postma, Emmen; Susan Pragt, Exloo; Shayenne Regtop, Emmen; Silke Ritsema, Emmen; Tessa Rongen, Westerbork; Arno Rots, Emmen; Mark de Sain, Emmen; Sybrand Schenkel, Emmen; Sharissa Schepers, Valthermond; Britt Schepers, Valthe; Naomie Schreuder, Emmen; Marvin van der Sluijs, Valthermond; Maartje Smit, Gieten; Jelte Snippe, Exloo; Lennon Spaenij, Emmen; Rico Spiegelaar, Veenoord; Ruben Staats, Emmen; Marion Staphorst, Aalden; Mirjan Steenbergen, Exloo; Claudia Steenhuis, Barger-Compascuum; Truong Tang, Emmen; Gerben Tempel, Emmen; Lotte Tempelman, Aalden; Danny Tiethoff, Emmen; Selin Ünal, Emmen; Tom van der Veen, Emmen; Rhodé Veenema, Emmen; Fleur Veenstra, Emmen; Eva Veenstra, Emmen; Niels Veldkamp, Zuidlaren; Esther van Velzen, Erica; Kasper de Vries, Emmen; Thomas Wieringa, Emmen; Tessa de Wilde, De Kiel; Rik Wolters, Emmen; Jia Ming Yang, Emmen; Tess van Zanden, Emmen; Mike Zanting, Emmen; Ruben Zwart, Emmen.

Emmen, Weerdingerstraat

Vmbo –kaderberoepsgerichte leerweg

consumptief-breed: Nicky Baron, Emmer-Compascuum; Yusuf Candan, Emmen; Ids Dobbinga, Oosterhesselen; Yordy Geersing, Emmen; Remco de Grijs, Emmen; Lisanne Hindriks, Musselkanaal; Michael Kuiper, Emmen; Thom Kuiper, Emmen; Mark Maatje, Emmen; Valentina Ramirez Mosquera, Emmen; Brenda Regtop, Nieuw-Amsterdam; Rob Schuur, Emmer-Compascuum; Ramjar Shavilke, Emmen; Joëlle Smit, Emmen; Simone Vollebregt, Emmen; Jan Pieter de Vries, Valthermond.

dienstverlening en commercie: Njomza Arifaj, Emmen; Cunegonda Bouwman, Nieuw-Amsterdam; Yannick Doek, Emmen; Shannon Duvergé, Emmen; Mandy Jans, Emmen; Elma Jašari, Emmen; Jildis Kroos, Emmen; Yvanka Lok, Veenoord; Maria Medema, Musselkanaal; Karin van der Meijden, Erica; Jeffrey Mués, Klazienaveen; Anneke Pot, Emmen; Grietje Sterken, Nieuw-Amsterdam; Thijmen Sterken, Emmen; Carmen Strockmeijer, Mussel; Sigrid Tip, Veenoord; Iris Tip, Veenoord.

handel en administratie: Wisam Ali Mohammad, Veenoord; Marc de Bie, Emmen; Sharona Bos, Emmen; Zahide Delibasi, Emmen; Yassin Faron, Emmen; Thorgal van der Gaag, Emmen; Bas Guit, Nieuw-Amsterdam; Sharon Harms, Emmer-Compascuum; Mellany IJsseling, Emmen; Nabil Kramer, Emmer-Compascuum; Rob Maes, Emmen; Shoaib Popalzai, Emmen; Mandy Veenstra, Veenoord; Moniek Wenker, Erica.

instalektro: Henk van der Meijden, Erica.

metaaltechniek: Dylan Bakker, Nieuw-Amsterdam; Sander Bloeming, Nieuw-Amsterdam; Sylvain Brands, Emmen; Jordy Bruins, Emmer-Compascuum; Jordy Feddema, Borger; Koen Leising, 't Haantje; Wessel Oost, Emmer-Compascuum; Tim Ottens, Valthe; Marthijn Scheve, Emmer-Compascuum; Nina Veenstra, Nieuw-Amsterdam; Sander Veldkamp, Ter Apel.

verzorging algemeen: Danique Brinks, Emmer-Compascuum; Cheyenne Dijkstra, Emmen; Amber Kuipers, Emmen; Jesper Oost, Emmen; Cedric Vos, Emmen; Kyra Zuidema, Emmen.

voertuigentechniek: Diego de Boer, Emmer-Compascuum; Robert Doldersum, Emmer-Compascuum; Dylan Harms, Emmer-Compascuum; Kevin Jonk, Ter Apel; Collin Lambers, Bronneger; Bjorn Lippold, Nieuw-Amsterdam; Fabian Luesink, Exloërveen; Jordy Meijerink, Borger; Jeroen Ruinemans, Emmen; Sander van der Tuuk, Valthe.

Vmbo – basisberoepsgerichte leerweg

consumptief-breed: Michenee Angel, Emmen; Jordy Ankoné, Emmen; Nick Ensing, Stadskanaal; Guendy de Hoog, Emmen; Roberto Meijer, Emmer-Compascuum; Nino Pruim, Emmer-Compascuum.

handel en administratie: Erhan Çevik, Emmen; Mehmet Delibasi, Emmen; Jafrien Rachman, Emmen.

instalektro: Jaron Scholte, Emmer-Compascuum.

metaaltechniek: Leroy Hilberink, Zweeloo; Jordy Spang, Klazienaveen; Dylan van Veenen, Emmen; Rob Veldhuis, Emmen; Sylvano de Vries, Emmen.

verzorging algemeen: Jessica Kamps, Nieuw-Amsterdam; Leanne Plat, Diphoorn.

voertuigentechniek: Raymond Bruins, Emmen; Jaafar Faron, Emmen; Jordy ter Haar (Grootenhuis), Emmen; Jaron Hartman, Klazienaveen; Gor Hovanisyan, Emmen; Mike Kuik, Borger; Mark Leemhuis, Veenoord; Dave Lolkema, Erica; Jordi Mink, Erica; Kevin Oost, Emmer-Compascuum; Nike Weidijk, Emmen; Mike Welink, Emmen.

Esdal College Borger

Vmbo – theoretische leerweg

Lisa Beishuizen, Borger; Aimée Bergsma, Ees; Daniek de Boer, Nieuw-Buinen; Boyd Brookman, Ees; Bryan Chen, Exloo; Darren Chen, Exloo; Anemoon Egmond, Borger; Tijn Geurts, Borger; Marc Haandrikman, Buinen; Jesse Hofman, Westdorp; Nan Hoving, Borger; Martijn Jorwerda, Borger; Noa Kamps, Borger; Bas Kaspers, Drouwen; Kevin Korf, Borger; Yana Koster, Buinen; Siem Krom, Buinen; Milou Machiels, Exloo; Niels Oosting, Ees; Sjarstin Oosting, Stadskanaal; Bart Pepping, Gasselte; Stan Poelman, Tweede Exloermond; Iggy van Rootselaar, Schoonloo; Nico Schaart, Eext; Heleen Scholten, Buinen; Brian Scholtmeijer, Borger; Max van der Schoot, Borger; Aniek Schutrups, Exloo; Frank Sikkema, Buinen; Robin van der Spoel, Borger; Erik Stavast, Borger; Frank Venema, Borger; Nienke Visscher, Westdorp; Peter de Vries, Gasselte; Matthijs de Waard, Borger; Maree Wever, Buinen; Marten Zomers, Borger; Daniek Zondag, Borger.

Vmbo – kaderberoepsgerichte leerweg

dienstverlening en commercie: Faviola van Beest, Drouwen; Joëlle Boer, Borger; Meinke Bruil, Buinerveen; Daan Doedens, Borger; Nikky Eleveld, Exloërveen; Wesley Harens, Gieten; Nika Hoekstra, Stadskanaal; Kim Hofmeijer, Borger; Christa Kuipers, Borger; Jesse Palsgraaf, Musselkanaal; Alyssa Slüter, Borger; Nick Tomas, Stadskanaal.

Vmbo – basisberoepsgerichte leerweg

dienstverlening en commercie: Iris Langenburg, Buinen; Jesse Zondag, Gasselte.

Esdal College Oosterhesselen

Vmbo – theoretische leerweg

Jeroen Boerland, Wachtum; Anne Bos, Oosterhesselen; Loes Cornelis, Gees; Marlou Dekker, Noord-Sleen; Noa Doornbos, Zwinderen; Dean van Eijk, Coevorden; Janneke Eising, Sleen; Kelly Gerrits, Coevorden; Thijs Haverkort, Sleen; Eline 't Hoen, Wezup; Manon Jeuring, Oosterhesselen; Kelsey Krom, Coevorden; Esmée Meyer, Sleen; Jelmer Nieboer, Zweeloo; Bram Prins, Nieuw Balinge; Rutger Reemer, Wachtum; Gerben de Sain, Sleen; Ruben Vaartjes, Sleen; Rutger Vaartjes, Sleen; Tess Westerhof, Wachtum; Stefan Zandbergen, Sleen.

Vmbo – kaderberoepsgerichte leerweg

dienstverlening en commercie: Els Dijkstra, Dalen; Imre Eding, Gees; Jacyntha Hoogeveen, Nieuwlande; Marijn Kip, Dalen; Eva Kuipers, Coevorden; Daniek Lubbers, Benneveld; Jenita Nijstad, Geesbrug; Marco van Nuil, Geesbrug; Sabrina van Nuil, Geesbrug; Melissa Okken, Geesbrug; Naomi Schonewille, Geesbrug; Manon Tinga, Coevorden; Angela van der Veen, Zwinderen; Fabiënne Voors, Oosterhesselen.

Vmbo – basisberoepsgerichte leerweg

dienstverlening en commercie: Ingmar Bos, Sleen; Lindsay Braker, Oosterhesselen; Erik van Dijk, Dalen; Yvette Drewes, Coevorden.

Esdal College Klazienaveen

Vmbo – theoretische leerweg

Max Bosch, Nieuw-Schoonebeek; Aniek van Boven, Erica; Jef Brandsma, Klazienaveen; Dany Bruinsma, Klazienaveen; Valerie van den Bulk, Klazienaveen; Shannell Dokter, Klazienaveen; Jordy Funke, Klazienaveen; Fabiënne Hartman, Zwartemeer; Danique van der Heide, Erica; Emma-Lin Heijnen, Erica; Bo van der Helm, Emmen; Anouk Hemel, Nieuw-Dordrecht; Bart Herms, Klazienaveen; Jeroen Hilbink, Klazienaveen; Jay Huizinga, Klazienaveen; Ramon Keizer, Klazienaveen; Ilse Kemfers, Klazienaveen; Khwanchira Kompagnie, Klazienaveen; Wout Koops van 't Jagt, Emmen; Priscilla Kootstra, Klazienaveen; Annemiek Kroeze, Klazienaveen; Zi-Ming Lin, Erica; Melissa Loves, Klazienaveen; Lisa Lubben, Weiteveen; Alexander Maatje, Erica; Marissa Moes, Klazienaveen; Nynke Molema, Klazienaveen; Leroy Muller, Weiteveen; Petro Niers, Weiteveen; Matthew Pals, Klazienaveen; Marvin Post, Klazienaveen; Rosa Linn Reurink, Zwartemeer; Mirron Schimmel, Klazienaveen; Jessy Schoonbeek, Klazienaveen; Thomas Schwieters, Nieuw-Schoonebeek; Marieke Snippe, Nieuw-Dordrecht; Robin Tieck, Klazienaveen; Chiel Veenstra, Klazienaveen; Melissa Vorsteveld, Nieuw-Dordrecht; Annabel de Wilt, Barger-Compascuum.

Vmbo – gemengde leerweg

Robin Ebeltjes, Klazienaveen.

Vmbo – kaderberoepsgerichte leerweg

bouwtechniek: Dennis Beukers, Klazienaveen; Aron Kieviet, Zwartemeer; Dani van der Laan, Weiteveen; Sander Mesritz, Emmen; Kay van der Veen, Klazienaveen; Tonnie Vinke, Klazienaveen.

dienstverlening en commercie: Lars Brands, Emmen; Justin Broekmann, Klazienaveen; Angelique Hartman, Klazienaveen; Danny de Roo, Klazienaveen; Matthijs Wesseling, Barger-Compascuum.

technologie en commercie: Bram Steenhuis, Zwartemeer.

verzorging algemeen: Manon Bakker, Nieuw-Dordrecht; Jessica Brongers, Veenoord; Julia Heijnen, Nieuw-Schoonebeek; Lisanne Huser, Nieuw-Schoonebeek; Merel Kreeft, Nieuw-Dordrecht; Lyonne van der Lans, Nieuw-Dordrecht; Amber Middendorp, Zwartemeer; Kelsey Moorman, Klazienaveen; Josette Olijve, Zwartemeer; Jorien Pol, Klazienaveen; Sanne de Roo, Zwartemeer; Britt Strijker, Klazienaveen; Fleur Suelmann, Emmen; Emma Tappel, Zwartemeer; Kaylee van Veenen, Klazienaveen; Nikki Veninga, Emmen; Chantal Verschoor, Klazienaveen; Clancey Viguurs, Hebelermeer (Dld); Esmee van der Weide, Klazienaveen; Kim Wösten, Klazienaveen.

Vmbo – basisberoepsgerichte leerweg

bouwtechniek: Frank de Groot, Klazienaveen; Robbin Harms, Zwartemeer; Raoul Horstman, Erica; Danny Lubbers, Klazienaveen; Stef Meijeringh, Erica; Jordie Mensen, Zwartemeer; Martijn Mensing, Nieuw-Weerdinge; Robin Mink, Nieuw-Dordrecht; Angelo Olijve, Klazienaveen; Maurice Sok, Klazienaveen; John Vinke, Erica; Mike Wesseling, Klazienaveen.        

dienstverlening en commercie: Dylan Pomp, Klazienaveen; Mika Reuvers, Zwartemeer; Pascal Smeman, Klazienaveen; Niels de Vries, Erica; Stan de Vries, Erica.

technologie en commercie: Sander Bernsen, Klazienaveen; Jeffrey van der Meer, Zwartemeer.

verzorging algemeen: Rebecca Bakker, Nieuw-Dordrecht; Mirjam Bos, Barger-Compascuum; Tessa Brinks, Klazienaveen; Anisa van den Hengel, Klazienaveen; Amber Kramer, Erm; Nick Landstra, Erica; Demi Pluim, Ringe-Neugnadenfeld (Dld); Antoinette Pool, Nieuw-Dordrecht; Kimberly Twickler, Klazienaveen; Joyca Wessels, Nieuw-Dordrecht; Natasja Witteveen, Klazienaveen; Kimberley Wubkes, Barger-Compascuum.

Vmbo – leerwerktraject

verzorging algemeen: Denise Maatje, Zwartemeer.