Geslaagden herexamens Esdal College

Wie is er geslaagd voor de herexamens op het Esdal College, locaties Emmen, Klazienaveen, Borger en Oosterhesselen? Bekijk hier het overzicht.

Emmen, Oosterstraat

Vwo - gymnasium
Neda Ansari, Emmen; Sasker van Gulik, Noord-Sleen; Bianca Schipper, Nieuw-Dordrecht.

Vwo - atheneum
Vincent Buikema, Emmen; Simon Couwenberg, Emmen; Anne Ritsema, Exloo; Kawita Super, Emmen; Pim Verboeket, Emmen.

Havo
Daniëlle Adolfs, Emmen; Madelief Gelling, Borger; Bodhi de Haas, Emmen; Sin Ting Hung, Emmen; Esmée Lunenborg, Emmen; Youssra Mohamadi, Emmen; Marisca Nieuwenweg, Valthermond; Yannick Nijland, Odoornerveen; Lenn Passies, Sleen; Leonie Posthuma, Klazienaveen; Oote van Ruiten, Emmen; Sven Zwart, Erica.

Emmen, Boermarkeweg

Vmbo – theoretische leerweg
Hajrija Horoskovic, Emmen; Jordy Jagt, Emmen; Raymond Nap, Musselkanaal; Nick Santing, Emmen.

Emmen, Weerdingerstraat

Vmbo –kaderberoepsgerichte leerweg
Consumptief-breed: Raimon Moed, Klazienaveen; Thais Souza de Brito, Emmen; Jerick Vos, Klazienaveen.
Dienstverlening en commercie: Nina Dol, Klijndijk.
Handel en administratie: Brenda Anholts, Emmen; Nancy Atojan, Emmen.
Metaaltechniek: Damian Lubben, Emmen; Stijn Regtop, Emmen; Sven Schepers, Nieuw-Schoonebeek.
Verzorging algemeen: Astrid Barkhof, Borger.

Vmbo – basisberoepsgerichte leerweg
Metaaltechniek: Maarten Keuter, Emmen.
Verzorging algemeen: Lisa Gruis, Emmer-Compascuum.

Vmbo – leerwerktraject
Consumptief-breed: Dennis van der Weele, 2e Exloërmond.

Esdal College Borger

Vmbo – theoretische leerweg
Noor Hilgenga, Borger; Dianne van Huizen, Ellertshaar; Janine Krabman, Borger; Daan Kroezen, Nieuw-Buinen; Anniek Tooms, Ees.

Vmbo – kaderberoepsgerichte leerweg
Dienstverlening en commercie: Bindiya Eising, Borger; Jeffrey de Wal, Tweede Exloërmond.

Esdal College  Klazienaveen

Vmbo – theoretische leerweg
Bente Enninga, Nieuw-Dordrecht; Marvin IJken, Klazienaveen; Kenneth Strijker, Klazienaveen; Sheron Knol, Erica.

Vmbo – gemengde leerweg
Sander Maatje, Klazienaveen.

Vmbo – kaderberoepsgerichte leerweg
Bouwtechniek: Jari Fuhler, Nieuw-Dordrecht; Anton Habing, Erica; Niek Stuifzand, Zwartemeer.
Dienstverlening en commercie: Nigel Lanjouw, Erica.
Technologie en commercie: Frank Oldenburger, Zwartemeer; Patrick Timmer, Klazienaveen.
Verzorging algemeen: Rachel Heijnen, Weiteveen; Celine Lubben, Klazienaveen; Kim Tholen, Klazienaveen; Nathalie Vorsteveld, Zwartemeer; Audrey van der Weide, Klazienaveen.

Vmbo – basisberoepsgerichte leerweg
V
erzorging algemeen: Melanie Doldersum, Emmer-Compascuum; Julia Peetsma, Schoonebeek.

Esdal College Oosterhesselen

Vmbo – theoretische leerweg
Jeroen van der Haar, Dalerpeel; Lydia Meijering, Witteveen; Mike de Vries, Sleen.