Geslaagden Carmelcollege

De eindexamens zijn gemaakt en de uitslagen zijn bekend. Iedereen die is geslaagd: van harte gefeliciteerd! Dit zijn de uitslagen van het Carmelcollege in Emmen.

Vwo, Atheneum

Rafaël van Beek, Zwinderen; Jorik Harbers, Barger-Compascuum; Thomas van der Heide, Emmen; Nino Heijnen, Weiteveen; Dennis Herbers, Emmen; Tessa Hilbrands, Barger-Compascuum; Paul Hofman, Nieuw-Dordrecht; Eline Floor Houwen, Gieten; Vincent de Jong, Veenoord; Demi de Jong, Emmen; Manon de Jonge, Zwartemeer; Ronald Kamp, Klazienaveen; Savana Kiliç, Nordhorn (Dld); Douwe Klaassen, Klazienaveen; Annelin Kuiper, Emmen; Judith Noordhuis, Emmen; Boaz de Rooij, Zandpol; Naomi de Ruiter, Emmer-Compascuum; Brittany Sechi, Klazienaveen; Marein Smit, Emmen; Frank Tieck, Weiteveen; Nico van der Veen, Emmen; Jelle Veenstra, Klazienaveen; Twan Waidijk, Emmen.

Havo        

Bekir Avci, Emmen; Emil Bijlsma, Borger; Fennie Bloemberg, Emmen; Susan Boon, Gieten; Frank van Deursen, Emmen; Björn Everts, Borger; Luc de Groot, Klazienaveen; Rebecca Hofman, Emmen; Tessa Hoiting, Emmen; Marnick Houwen, Gieten; Quincy Huppelschoten, Emmen; Roy Jager, Veenoord; Tom Jeuring, Emmen; Kirsten Kardijk, Emmen; Youri Keen, Emmen; Emma Keizer, Veenoord; Inge Maatje, Klazienaveen; Floor van Manen, Emmen; Rick Margés, Emmen; Nina Merkus, Sellingen; Angelique Moinat, Nieuw-Dordrech; Jan-Roelof Mulder, Wezup; Elze de Munnik, Emmen; Annelou Nab, Emmen; Michelle Niks, Klazienaveen; Celine Oosting, Exloo; Bram Plaatje, Emmen; Zoë Pruim, Emmen; Beau de Raaff, Emmen; Manon Rienties, Klazienaveen; Fabiënne Schiphouwer, Emmer-Compascuum; Sanne Schuttrups, Emmen; Merik Sliedrecht, Emmen; Jop Spaans, Emmen; Sam Spaans, Emmen; Kevin Summers, Emmen; Nathalie Teiken, Emmen; Alyssa Uneken, Nieuw-Schoonebeek; Puck Verdugt, Emmen; Tibbe Veringa, Emmen; Suzanne Westerdijk, Roswinkel; Anne Wiegerinck, Emmen; Margot Yntema, Wachtum.

Mavo

Jillis Achterberg, Odoornerveen; Chaquille Arends, Coevorden; Jamal Arts, Emmen; Jarno Bachmann, Nieuw-Dordrecht; Naomi Bakker, Nieuw-Schoonebeek; Yvonne Beltman, Emmen; Michelle Berends, Emmen; Wouter Berken, Emmen; Jamara Bijkerk, Emmen; Marija Blažhevska, Emmen; Mick Bos, Emmen; Justin Boxem, Emmen; Maurice Brinks, Emmen; Dirk Coenradi, Aalden; Melvin Dijksterhuis, Emmen; Martijn Doek, Erica; Rosalien Dreesens, Klein Hesepe (Dld); Seth van Driel, Odoornerveen; Mika Eikens, Barger-Compascuum; Axel Fuhler, Emmen; Jesper de Graaf, Valthermond; Gritte Haak, Valthermond; Pascal Haan, Klazienaveen; Robin Haandrikman, Erm; Iris Haitel, Emmen; Leon Harms, Emmer-Compascuum; Lyanne Herbers, Emmen; Richelle Hoogeveen, Erica; Stefan Huls, Erica; Lars Immink, Weiteveen; Lot Kelder, Tweede Exloërmond, Asena Kocabas, Emmen; Ghislaine Koops, Emmen; Kevin Koster, Emmen; Simone Krans, Emmen; Mike Kuhl, Klazienaveen; Arno van der Laan, Zwartemeer; Stan Lever, Emmer-Compascuum; Leroy Lambers, Zwartemeer; Danny Lambers, Zwartemeer; Tessa Lassche, Emmen; Lise Masselink, Emmen; Tessa Mennen, Emmen; Joël Moes, Emmer-Compascuum; Marit Naber, Sleen; Lars Nagtegaal, Emmen; Iris van Ommen, Emmer-Compascuum; Stefan Peever, Erica; Sanne Petiet, Odoorn; Jill Reuvers, Klazienaveen; Thijs Rijkers, Klazienaveen; Justin Ripassa, Emmen; Maarten Ritsema, Exloo; Mike Rolfes, Erica; Joram de Rooij, Zandpol; Roy Schepers, Sleen; Jochem Scholten, Emmen; Linda Siekman, Klazienaveen; Esmee Sijbom, Klazienaveen; Edelin Silvania, Nieuw-Schoonebeek; Dave Smit, Emmen; Kirsten Steffens, Nieuw-Schoonebeek; Daphne Struik, Emmen; Daniël Teiken, Emmen; Bonne Timmer, Borger; Jente Trip, Nieuw-Schoonebeek; Lisa Trip, Nieuw-Dordrecht; Hans Valentin, Erica; Damy Vos, Emmen; Camiel Waverijn, Emmen; Mark Weerink, Exloo; Dannique Wenning, Emmen; Marco Wever, Emmen; Naomi Wolters, Emmen; Danelle Wubbels, Weiteveen; Sven-Olaf Zutt, Fehndorf (Dld).

Vmbo – Kaderberoepsgerichte leerweg

Dienstverlening en Commercie:

Jacob Bakker, Nieuw-Weerdinge; Kimberly Veenvliet, Emmen; Jesper Wessels, Emmen; Denice Wietsma, Odoorn; Denise Abelen, Emmen; Barwako Aboubakar, Emmen; Christian Anema, Emmen; Jelle Brul, Emmen; Susanne Jagt, Emmen; Maxime de Jonge, Emmen; Jaco Löbker, Emmen; Sana Maghri, Emmen; Monique Mennega, Geeste (Dld); Sean Neef, Emmen; Leonie Noordhuis, Emmen; Esmee Olijve, Zwartemeer; Mandy Philips, Klazienaveen; Laura Rutsen, Tweede Exloërmond; Julia Schäfer, Emmer-Compascuum; Anna Schuler, Emmen; Rogier Uriot, Emmen; Debora Usai, Emmen; Jessica Vedder, Klazienaveen; Merel Zoer, Emmen.

Sport, Dienstverlening en Veiligheid:

Mark van den Berg, Emmen; Julian Bos, Westerbork; Ennio Fafieanie, Valthermond; Lars de Groote, Emmer-Compascuum; Tonny Jalving, Nieuw-Dordrecht; Kaylie van der Kaap, Klazienaveen; Britt Karsten, Emmen; Twan Koudenburg, Odoorn; Alec Kuipers, Klazienaveen; Marloes Loohuizen, Odoornerveen; Tycho Plas, Nieuw-Schoonebeek; Johan Prins, Nieuw Balinge; Stanley Snijder, Hollandscheveld; Chiel Steffens, Nieuw-Schoonebeek; Tessa Stuiver, Emmer-Compascuum; Robbin Suelmann, Emmen; Niels Zoer, Emmen; Dorus van der Aa, Emmen; Annemarie Bakker, Emmen; Nathalie van Biessum, Ter Apel; Roodinson Boer, Emmen; Xander Bos, Emmen; Ellis Dijxhoorn, Emmen; Romée Elzinga, Emmen; Mika Hartmann, Barger-Compascuum; Kyle van der Helm, Emmen; Evelien Keizer, Emmen; Joey Klaver, Emmen; Riemer de Lange, Emmen; Esmee Remmelts, Emmen; Mathijs Rolfes, Emmen.

Technologie en Commercie:

Erkan Akis, Emmen; Daniëlle Alberts, Emmen; Youri Bast, Valthe; Ammier Dastgheyb, Emmen; Daan van Driel, Odoornerveen; Koen Epskamp, Ommen; Joran Hoving, Erm; Lauren Nab, Emmen; Ali Oppier, Emmen; Riley Redder, Emmen; Stefan Scholten, Emmen; Demi Stadman, Emmen.

Technologie en Dienstverlening:

Krista van Hes, Valthe; Bart Twickler, Rutenbrock (Dld).

Vmbo - Basisberoepsgerichte leerweg

Dienstverlening en Commercie:

Brigitte Asan, Emmen; Michell Geerdink, Emmen; Natasja Klein, Emmen; Colleen Klunder, Emmen; Giovanni Koops, Emmen; Nikita Pater, Exloo; Marloes Peters, Emmer-Compascuum; Fenny Salomon, Emmen; Giovanni de Vries, Emmen; Mišela Zoranovic, Emmen.

Sport, Dienstverlening en Veiligheid:

Sammy Germai Tagla, Emmen; Patrick Kuhl, Veenoord; Joeri Peters, Emmer-Compascuum; Mike Wilts, Emmer-Compascuum; Jeftha Benjamins, Emmen; Lorenzo Fasano, Emmen; Geesje de Gooijer, Emmen; Marline Huttema, Sellingen; Sonny Nguyen, Emmen.

Technologie en Commercie:

Hinnie Bakker, Emmen; Muhamed Ciftci, Emmen; Jacko Gosevoort, Emmen; Lars Hofstede, Emmen; Ronaldo de Jong, Emmen; Ruwensley Matheu, Emmen; Corwin Ossel, Emmen.

Technologie en Dienstverlening:

Arjan de Jonge, Emmen; Wesley Kloese, Klazienaveen; Vincent Motzheim, Emmer-Compascuum.