Geslaagden Esdal College

De eindexamens zijn gemaakt en de uitslagen zijn bekend. Iedereen die is geslaagd: van harte gefeliciteerd! Dit zijn de uitslagen van het Esdal college in Emmen, Borger, Klazienaveen en Oosterhesselen.

Emmen, Oosterstraat

Vwo     

Gymnasium:
Esma van Amerongen, Benneveld; Natascha de Boer, Emmen; Pauline Boot, Dalen; Tim van Brouwershaven, Witteveen; Pierre-Antoine Denarié, Meppen; Lars Dieterman, Klijndijk; Anne Geerts, Emmer-Compascuum; Robin Hamberg, Klazienaveen; Jan van der Hoek, Emmen; Evert van der Hoek, Emmen; Désiree Lassche, Emmen; Vera Oosterhuis, Klazienaveen; Joost Pennings, Zweeloo; Sacha Reuvers, Emmen; Mette Spoor, Emmen; Mathilde Tjepkema, Emmen; Dylan van De Vegte, Emmen.

Atheneum:
Nicola Abbink, Emmen; Maja Alilovic, Emmen; Mart Berends, Nieuw-Schoonebeek; Mariska Bloeming, Emmen; Roos Boekelman, Zwiggelte; Dominique Boelen, Emmer-Compascuum; Casper de Boer, Westerbork; Sieske Boers, Emmen; Henk Bonder, Nieuw-Weerdinge; Carel Botterman, Emmen; Marcel van den Broek, Klijndijk; Kevin Chih, Emmer-Compascuum; Benny Chong, Emmen; Sven Dassen, Nieuw-Dordrecht; Matthijs Dijkstra, Emmen; Leonie van Dis, Odoornerveen; Victor Elling, Erica; Twan Elting, Klijndijk; Jaimie-Lee Ferdinandus, Emmen; Susanne Feringa, Barger-Compascuum; Sabien Froger, Odoorn; Rosalie Geisler, Benneveld; Bart Geugies, Sleen; Thies Gras, Emmen; Elise de Groote, Emmen; Lisanne Hadders, Emmen; Wouter Hagedoorn, Schöningsdorf (DL); Karmen Hakvoort, Emmen; Robin Hartmann, Barger-Compascuum; Jens Havenstein, Emmen; Dana Hemel, Emmer-Compascuum; Sjoerd Hermes, Emmen; Rick van Heuvelen, Emmen; Jenneke Hilbrands, Sleen; Joris Hoekman, Odoornerveen; Rody van der Jagt, Emmen; Marloes de Jonge, Emmer-Compascuum; Laura de Jonge, Odoorn; Melissa Ketelaar, Nieuw-Dordrecht; Brenda Kindermans, Emmen; Stefan Klok, Nieuw-Dordrecht; Jelte Koops, Emmen; Jessica van Loenen, Emmen; Iris Lucas, Gees; Sil Maris, Odoornerveen; Sabien Messink, Emmen; Rolinde Meursing, Ees; Kirsten Middeljans, Exloo; Elmar Mobach, Valthe; Demi Mulder, Valthermond; Wessel de Münnik, Nieuw-Dordrecht; Laszlo Murach, Emmen; Mathijs van Oostrum, Sleen; Ramon van Oostrum, Sleen; Assib Pajman, Emmen; Maurice van der Ploeg, Emmen; Eefke Polling, Emmen; Delina Post, Nieuw-Amsterdam; Dijon Post, Nieuw-Amsterdam; Thomas Pruijm, Sleen; Jonah Renting, Valthe; Ramon Robben, Emmer-Compascuum; Alexander Rodenhuis, Erica; Mèlanie Roewen, Nieuw-Amsterdam; Pascal Ruwen, Emmen; Rik de Sain, Emmen; Siobhan Schleijpen, Emmen; Laura Schröer, Westerbork; Lloyd Smook, Emmen; Marc van der Spoel, Erica; Laure Steunenberg, Borger; Saskia Struik, Erica; Wouter Swan, Odoorn; Marissa Talens, Odoorn; Thomas Trip, Erica; Meral Ünal, Emmen; Kevin van Veen, Witteveen; Chris Verhoeven, Emmen; Sera van Vreumingen, Westerbork; Marleen de Vries, Emmen; Ruth van der Walle, Sleen; Guus Weggemans, Sleen; Rianne Wieffer, Westerbork; Louise Wijma, Emmen; Pietrix Wijma, Emmen; Roland Wilkens, Emmen; Erik Woering, Borger; Calvin Wolters, Klazienaveen; Marin van der Woude, Emmen.

Havo

Tije van der A, Emmen; Danique Aardema, Emmen; Leon Ahuis, Emmen; Nita Alberts, Emmen; Kilian Alderlieste, Emmen; Hilde Ameln, Emmen; Britt Appeldoorn, Aalden; Sjors Assen, Emmen; Kelly Babtist, Klazienaveen; Thommas Bakker, Emmen; Joëlle Baksteen, Emmen; Bonita Bazuin, Emmer-Compascuum; Lauren van den Berg, Oosterhesselen; Mark ten Berge, Benneveld; Marloes Bergsma, Emmen; Evelien Beuker, Ees; Sanne Beuving, Odoorn; Metse Bijma, Borger; Kim Bleijswijk, Klazienaveen; Monique de Boer, Emmen; Demi de Boer, Emmen; Max Boezen, Holsloot; Lucas Bos, Westerbork; Sharon Bosman, Nieuw-Schoonebeek; Frank Botter, Klazienaveen; Beau van Boven, Emmen; Maaike Brakenhoff, Emmen; Jeffrey Brandjes, Emmen; Jolijn Brandsma, Klazienaveen; Romee Brink, Emmen; Merel Brinke, Klazienaveen; Anniek Brouwer, Emmer-Compascuum; Myrthe Bruin, Emmen; Jens Brüning, Exloo; Joep van Brunschot, Emmen; Kevin Buls, Sleen; Tom Bulthuis, Emmen; Biella Casu, Emmen; Jiska van Dam, Emmer-Compascuum; Martijn van Deest, Emmen; Gijs van Dijk, Borger; Milenco Dol, Exloo; Robert Donker, Emmen; Tay-Isha van Dorssen, Emmen; Myrthe Douma, Emmen; Jill Drenth, Zwartemeer; Anne Dros, Elp; Joël Eggens, Valthe; Florien Eindhoven, Borger; Silke Eleveld, Odoorn; Mart Eleveld, Odoorn; Huub Elting, Borger; Peter Enting, Exloo; Lisanne Evenhuis, Schoonloo; Daniek Feddema, Emmen; Romy Fiege, Emmen; Daphne Flanderijn, Buinen; Dion van der Geest, Emmen; Julian Greiving, Emmen; Martijn Grevink, Noord-Sleen; Annelies Groen, Emmen; Willem Groenewegen, Emmen; Niels Groenveld, Emmen; Annick Grootenhuis, Erica; Jarno Guit, Veenoord; Jouri Hardon, Emmen; Thijmen Hatt, Emmer-Compascuum; Beau Hegemann, Emmen; Justin Heidotting, Klazienaveen; Sebastiaan Heidotting, Zwiggelte; Merel Heijmans, Zweeloo; Jolijn Heijnen, Emmen; Stefan Hepping, Klazienaveen; Lieke Hermans, Emmer-Compascuum; Vera Hermes, Emmen; Daan Hilgenga, Borger; Jeroen Ho, Emmen; Stefan Hoekzema, Emmen; Laura van 't Hoenderdaal, Emmen; Merel Hof, Klazienaveen; Saranda Hofstra, Emmen; Ronan Hogelink, Emmen; Danny Hooijer, Witteveen; Vince van der Horst, Valthermond; Julia Hoving, Emmen; Myrna Huis, Exloo; Dennis Hummel, Emmen; Andrea Iakab, Emmen; Iva Jansen, Emmen; Tessa Johannes, Odoorn; Leonie de Jonge, Klazienaveen; Maaike Jonker, Zwartemeer; Nikki van Kan, Emmen; Jamie Lee Kappe, Emmen; Sina Karimi, Emmen; Robin Katerbarg, Emmen; Arne Kenter, Borger; Amber Kleinekoort, Emmen; Manon Kocks, 'T Haantje; Jeffrey Kog, Noord-Sleen; Jan Kok, Odoornerveen; Laura Kool, Erica; Martijn Kuik, Odoorn; Richard Kuik, Emmen; Sanne Kuik, Odoorn; Niek van der Linden, Schoonoord; Naïk Lonsain, Elp; Marc Lonsain, Elp; Martijn van Loon, Schoonoord; Thomas Lourens, Exloo; Simone Lugies, Oosterhesselen; Mitchell Luichjenbroer, Emmen; Kjelt Maatje, Erica; Joëlle Meijer, Emmen; Sven Middel, Emmen; Iris Middelveld, Exloo; Laila Mohamadi, Emmen; Rolf Mourits, Westerbork; Isa Muller, Westerbork; Douwe Müller, Emmen; Tessa de Münnik, Nieuw-Dordrecht; Danny Nelis, Westerbork; Ton Niewold, Emmen; Stef Niezing, Exloo; Mark Nijenbanning, Aalden; Anniek Nijland, Schoonoord; Erica; Hugo de Olde, Nieuw-Amsterdam; Dennis Oosterwold, Emmen; Joren Peeters, Orvelte; Simon von Pickartz, Borger; Remco Poort, Westerbork; Christiaan Post, Nieuw-Amsterdam; Natascha Postma, Buinen; Leon Priest, Emmen; Floris Prijs, Emmen; Robbert Raven, Emmen; Syl Regtop, Erica; Jorrit Reuvers, Aalden; Cindy Robben, Zwartemeer; Manon Roddenhof, Emmen; Kim Roelofs, Klazienaveen; Emma Roelofs, Klazienaveen; Samir Sabljic, Emmen; Wouter de Sain, Sleen; Dewi Santing, Borger; Nienke Saris, Emmen; Thierry Schenkel, Valthermond; Matthijs Schepers, Emmen; Tim Schulte, Emmen; Laurens Jan Schulte, Klazienaveen; Frank Schuringa, Borger; Pim Schutrups, Exloo; Paul Schutrups, Odoorn; Daphne Slomp, Emmen; Sarah Smallenburg, Emmen; Sterre Smit, Emmen; Esmee Smits, Noord-Sleen; Terence Snelders, Emmen; Lisa Stoffers, Emmen; Daniek Striper, Nieuw-Schoonebeek; Stan Tempels, Dalerveen; Raymon Tiethoff, Emmen; Ralph Többen, Klazienaveen; Hugo Treur, Westerbork; Jurrie Tulp, Emmer-Compascuum; Kaj van der Veen, Sleen; Max van Veen, Aalden; Myrthe Veenhoven, Emmen; Moniek Veenstra, Nieuw-Amsterdam; Danique Veenstra, Nieuw-Amsterdam; Daem Verheijen, Erica; Shanna Verheijen, Emmen; Bo Versteeg, 'T Haantje; Joeri Vinke, Erica; Babette Voors, Emmen; Roy Vorsteveld, Zwartemeer; Carmen Vos, Klazienaveen; Sarah de Vries, Emmen; Ingrid de Vries, Emmen; Jelle Walda, Zwartemeer; Hao Wang, Emmen; Jamie Warmelts, Exloo; Larissa Waverijn, Emmen; Maarten Weisbeek, Nieuw-Amsterdam; Emma Weits, Emmen; Sander Wiebing, Emmen; Romy Wielens, Sleen; Jasper Wiggerink, Emmen; Niels van Wijk, Emmer-Compascuum; Nathalie Wittendorp, Klazienaveen; Christel Wolthuis, Odoornerveen; Jannick Zeegers, Odoornerveen; Dorien Zeinstra, Borger.

Emmen, Boermarkeweg

Vmbo – Theoretische leerweg

Megan Abad, Nieuw-Amsterdam; Jesper Abbing, Emmen; Marin Ahlers, Emmer-Compascuum; Sam Ali Mohammad, Veenoord; Dennis Althof, Emmen; Merel Appel, Emmen; Sophie Baars, Erica; Zoë Bar, Emmen; Cedric Beck, Nieuw-Weerdinge; Sandra Bekman, Emmen; Michelle Berends, Emmer-Compascuum; Tessa ten Berge, Exloo; Thirza Blok, Emmen; Tessa Boers, Emmer-Compascuum; Thomas Boeve, Sleen; Ilse-Marije Boonstra, Nieuw-Weerdinge; Elske Bos, Zwartemeer; Sanne Bosman, Emmen; Farid Boughaleb, Emmen; Marjolein Bouter, Emmen; Dennis Braam, Nieuw-Amsterdam; Melvin Brandjes, Emmen; Jarno Brands, Klazienaveen; Ceri Bremer, Erica; Luc van Brero, Emmen; Cindy Bruinsma, Erica; Gerald Clarisse, Emmen; Minja Cvetkovski, Emmen; Susan Darwinkel, Emmen; Rebecca Dassen, Nieuw-Dordrecht; Ardon Dekker, Schoonoord; Ingmar Dijk, Emmen; Cérino Dijks, Emmer-Compascuum; Joy Dokter, Nieuw-Amsterdam; Vera ten Dolle, Emmen; Vera van Donkersgoed, Emmen; Bram Ensink, Emmen; Martijn Enting, Exloo; Ted van Es, Nieuw-Weerdinge; Aïcha Geuzinge, Valthe; Geert Herm de Goeijen, 'T Haantje; Mark Goos, Emmen; Camiel Greiving, Emmen; Sven Grummel, Emmen; Celine Haak, Emmer-Compascuum; Daniël Haccou, Valthe; Simon van der Hak, Emmen; Arsen Hambartsumyan, Emmen; Luna Hartjes, Emmen; Yvonne de la Haye, Nieuw-Weerdinge; Ger-Jan Heijnen, Emmen; Timur Hemme, Emmer-Compascuum; Brian Heres, Emmen; Wout Hiemstra, Exloo; Demi van de Hoef, Emmen; Jesse Hoezen, Emmer-Compascuum; Lisa Hoge, Emmen; Shera van Hoven, Emmen; Renée Huisman, Emmen; Roos Idema, Emmen; Fleur Idema, Emmen; Lotte Jalving, Emmer-Compascuum; Narin Jamal, Emmen; Jasper Jansen, Emmen; Bo Jeuring, Nieuw-Dordrecht; Vera de Jong, Wezup; Dennis de Jong, Emmen; Jasper de Jonge, Emmen; Dennis Keus, Sleen; Nienke Keuter, Erica; Julia Kimmel, Odoorn; Lois Kingma, Emmen; Anniek Kocks, Emmen; Michiel Koers, Klazienaveen; Simone Kok, Valthe; Jostein Kolk, Odoorn; Krestho Kootstra, Emmen; Jody Kraster, Emmen; Belize Kuiper, Emmen; Jurjen Kuipers, Aalden; Bernadet Kupers, Emmen; Nieke Kuperus, Emmen; Lotte van der Laan, Exloo; Max Lampe, Emmen; Lotte Lazaroms, Veenoord; Chiara de Leeuw, Emmen; Lotte van der Lei, Emmer-Compascuum; Kevin Lin, Emmer-Compascuum; Daan Lips, Emmen; Ceriel Lokhorst, Emmen; Sylvan Loves, Odoorn; Mylan Lunenborg, Emmen; Anniek Manting, Emmen; Lisette Martens, Emmer-Compascuum; Jamie Menzen, Emmen; Lisa Meppelink, Emmen; Raven Michauk, Emmen; Emily Middelberg, Emmen; Stefanie Middeljans, Emmen; Ella Mobach, Valthe; Paul Muller, Emmen; Jordy Neef, Emmen; Joyce Nijman, Zweeloo; Julia de Olde, Nieuw-Amsterdam; Jamal Osman, Emmen; Ruben Oude Nijhuis, Nieuw-Schoonebeek; Berkay Özalp, Emmen; Mark Pals, Emmen; Patrick Paping, Veenoord; Daan Peters, Emmen; Jurriën Piek, Veenoord; Mylissa Pilage, Nieuw-Amsterdam; Lisa Pintus, Emmen; Dyon Popping, Emmen; Dragan Ratkovic, Emmen; Jeroen Rengers, Klijndijk; Claudia Robben, Emmer-Compascuum; Nienke Rolink, Erica; Lars de Roo, Emmen; Guus Roosken, Erica; Iris Rosing, Emmen; Zoï Sarantou, Beilen; Twan Savenije, Erica; Anouk Scheve, Emmer-Compascuum; Tess Scholtens, Haren (DL); Joan Schuttrups, Schoonoord; David Schuuring, Emmen; Ramon Smid, Emmen; Cem Smit, Emmen; Céline Söllner, Emmen; Owen Spaenij, Emmen; Rutger Spanjer, Emmen; Daphne van der Spoel, Erica; Jasper Stel, Emmen; Naïma van Strien, Emmen; Levi Sulmann, Emmen; Nathalie Thole, Emmen; Dion Tiktak, Sleen; Bea-Angelique Timmer, Emmen; Marloes van Veen, Tweede Exloermond; Kris van Vegten, Emmen; Esmee van de Ven, Emmen; Marieke Vermanen, Emmen; Ilse Visker, Emmen; Britt Vos, Emmen; Björn de Vries, Zandpol; Noor Weggemans, Sleen; Chantal Wessel, Emmen; Stijn Westera, Exloo; Thijmen Wijnands, Erica; Margo Wildeman, Emmen; Elisa Winters, Emmer-Compascuum; Peter Woelders, Emmen; Fatjona de Zeeuw, Emmen; Sven Zuidema, Emmen; Kai-Luuk van der Zwaag, Nieuw-Dordrecht; Angela Zwiers, Valthe.

Emmen, Weerdingerstraat

Vmbo –kaderberoepsgerichte leerweg

Consumptief-breed: Raif Akçayüzlü, Klijndijk; Jaimy Baron, Oosterhesselen; Sybe Bouwmeester, Emmen; Beau Brinks, Klazienaveen; Dylan Brouwer, Emmen; Tijmen Bruggink, De Krim; Nicole Dillerop, Klazienaveen; Reynard Domacassée, Emmen; Jesse Geertsma, Drouwenermond; Ruben Hof, Klazienaveen; Saskia Jalving, Emmer-Compascuum; Jaap Katoen, Emmen; Tim Korstanje, Emmen; Sebastiaan Luitjens, Emmen; Amaal Mahmoud, Emmen; Suzanne Nieuwenweg, Valthe; Richard Nijland, Schoonoord; Demi van Oostrum, Emmen; Dite Pinkster, Nieuw-Weerdinge; Nicky van der Ploeg, Schoonoord; Kirsten Sibon, Ter Apel; Lévin Smit, Emmen; Kaj van der Spek, Emmen; Mark Vermanen, Emmen; Rogier Visser, Valthermond; Sascha Zanting, Veenoord.

Dienstverlening en commercie: Jamey El Metalsi, Emmen; Ashley Koridon, Emmen, Dévin Redmeijer, Veenoord.

Handel en administratie: Elvin Agcabay, Emmen; Ceren Cevik, Emmen; Reno van der Ende, Emmen; Jeroen Hilgen, Emmen; Lot van Malssen, Erica; Sanne Molijn, Veenoord; Coen Mulder, Nieuw-Amsterdam; Rick Naayer, Erica; Jens Smouter, Emmen; Mart Spiegelaar, Veenoord; Vincent Vos, Erica.

Instalektro: Sven Arends, Emmen; Tom Greuter, Emmen; Rick Lamein, Tweede Exloermond; Jordi Post, Zwartemeer; Gerjo Wolters, Emmen.

Metaaltechniek: Lex Baas, Exloo; Dieko Exel, Emmen; Anne de Jong, Nieuw-Dordrecht; Lars van der Lei, Emmer-Compascuum; Jordy Muter, Klazienaveen; Erwin Scholte, Sleen; Ozan Tekin, Emmen; Damian Tuik, Nieuw-Weerdinge; Mark Vos, Barger-Compascuum.

Verzorging algemeen: Kenani Abadinsa, Coevorden; Sabine Bos, Barger-Compascuum; Rutger Gangelhof, Emmen; Peter Graus, Emmen; Martijn Harms, Veenoord; Robbin van Lottum, Valthermond; Nieck Pesman, Emmen; Kim Remmerts, Emmer-Compascuum; Nina Ridderman, Nieuw-Amsterdam; Brenda van Schijndel, Emmen; Tugba Smit, Emmen; Cheryl Stel, Veenoord; Esther van der Velde, Borger; Meike de Vries, Nieuw-Amsterdam; Elsbeth van Walsem, Erica; Jessie Weidijk, Emmen; Tessa Wisman, Klazienaveen.

Voertuigentechniek: Wilko Boer, Valthermond; Robin van der Gaag, Emmen; Max Lange, Erica; Jeffrey van der Meer, Emmen; Remco Nijenhuis, Veenoord; Jesse van der Veen, Emmen; Bobby Veldman, Erica; Julian de Vries, Emmen; Julian de Vries, Barger-Compascuum.

Vmbo – basisberoepsgerichte leerweg

Consumptief-breed: Glenn Alting, Emmen; Nicky Baron, Emmer-Compascuum; Irem Cevik, Emmen; Sander de Graaf, Emmer-Compascuum; Dion Hoezen, Emmen; Nick van Hoorn, Emmen; Leon Jansen, Emmen; Cheikh Kinkelaar, Erica; Mario Mihalj, Nieuw-Weerdinge; Kim Plasman, Coevorden; Michello Scheve, Wachtum; Illana Schipper, Nieuw-Weerdinge; Jochem Seitzinger, Nieuw-Weerdinge; Kevin Smulders, Buinerveen; Jeroen te Velde, Nieuw-Weerdinge; Aranka Wever, Schoonoord.

Dienstverlening en commercie: Kelly Bloemberg, Emmen; Cunegonda Bouwman, Nieuw-Amsterdam; Joyce Dragstra, Valthermond; Chelsea Kort, Onstwedde.

Handel en administratie: Mevlüt Akdag, Emmen; Wisam Ali Mohammad, Veenoord; Wisam Al Hamdani, Emmen.

Instalektro: Wesley van Beek, Zwartemeer.

Metaaltechniek: Roan Arends, Nieuw-Dordrecht; Danny Bakker, Emmen; Romano de Groot, Emmen; Mischa Katuin, Nieuw-Schoonebeek; Lijon Kroezen, Veenoord; Ruben Meringa, Veenoord; Ben Möhlmann, Emmen; Nick Ros, Barger-Compascuum; Harold Veldman, Emmen; Wijnand Zijnge, 2e Exloërmond.

Verzorging algemeen: Ashley Eertink, Emmen; Marinda Ensing, Emmer-Compascuum.

Voertuigentechniek: Jordy Bergsma, Erica; Dylan Bloemen, Coevorden; Hidde Bos, Ter Apel; Kimberly Brouwer, Borger; Rechon Jagershoek, Emmen; Danny Karst, Klazienaveen; Paul Kerstens, Nieuw-Amsterdam; Bjorn Lubbers, Erica; Silvan Niers, Weiteveen; Jordy van Riezen, Emmen; Jordi Werring, Erica; Sander Wintoniak, Borger.

Vmbo – leerwerktraject

verzorging algemeen: Kathiana Arends, Emmen.

Esdal College Borger

Vmbo – theoretische leerweg

Iris Aarbodem, Gasselte; Paul Beije, Hooghalen; Ken Beijering, Borger; Estelle Dijkema, 2e Exloërmond; Luuk Jan Enting, Buinen; Sharon Fokkens, Borger; Fleur Geerdink, Borger; Menno Herink, Borger; Dario Hoekstra, Gasselte; Jarne Hogenberg, Buinen; Sander van Hoogdalem, Borger; Daniek Hovenkamp, Borger; Alex Huijgens, Borger; Celine Hulshof, Buinen; Melissa Immenga, Gieten; Daphne van der Laan, Nieuw-Buinen; Renske Lemmens, Eesergroen; Tjenise Lindeman, Drouwenerveen; Gelwim Lubbers, Buinen; Jeroen Molema, Nieuw-Buinen; Maayke Nowee, Gasselte; Lars Palsgraaf, Nieuw-Buinen; Jarno Polling, Borger; Kim Rossing, Exloo; Marieke Schunselaar, Gasteren; Evelien Schutrup, Borger; Lianne Sijpkes, Nieuw-Buinen; Jennifer Stojiljkovic, Borger; Jasper Tiktak, Borger; Yvana Vroom, Nieuw-Buinen; Kim Wichertjes, Borger; Kaja Wilms, Borger; Mieke Wolf, Ees; Marije Wolf, Ees; Kaya Wolters, Ees.

Vmbo – kaderberoepsgerichte leerweg

Dienstverlening en commercie: Janneke Blom, Ees; Hessel Doedens, Borger; Eileen Groothedde, Borger; Daan Heikens, Drouwen; Eline voor in 't Holt, Nieuw-Buinen; Rohan Koops, Borger; Niels Kuil, Borger; Robin van der Laan, Exloo; Marjolein Oostdijck, Borger; Bob la Rivière, Borger; Manon Sloots, Buinen; Lisanne Tiesing, Borger; Ronald Vos, Stadskanaal; Jeffrey Vos, Gasselternijveen; Mike Wiering, Gasselte.

Vmbo – basisberoepsgerichte leerweg

Dienstverlening en commercie: Jeroen Eding, Gasselternijveen; Dani Geus, Gasselte; Natasja Huizing, Borger; Joyce Jeuring, Borger; Barbara Middelbos, Buinen; Dinet Oving, Buinen; Kelly van Santen, Eerste Exloermond; Charon van der Scheer, Drouwen; Kim Sloots, Buinen.

Esdal College Klazienaveen

Vmbo – theoretische leerweg

Aron Arends, Nieuw-Dordrecht; Selena Bakker, Nieuw-Dordrecht; Rody Bekel, Nieuw-Schoonebeek; Reno Bekel, Nieuw-Schoonebeek; Joost Bernsen, Zwartemeer; Dave de Blaauw, Klazienaveen; Ann Bleijswijk, Klazienaveen; Mark Borgman, Klazienaveen; Tessa Bos, Klazienaveen; Julia Bults, Klazienaveen; Lisette Caljé, Erica; Mike Dragstra, Barger-Compascuum; Sander van Essen, Klazienaveen; Sharina Fransen, Klazienaveen; Alex de Goede, Zwartemeer; Laura Hegeman, Klazienaveen; Larissa Heijne, Weiteveen; Lynn Hilbrands, Barger-Compascuum; Michelle Hoffmann, Klazienaveen; Daya Jöersen, Erica; Kiki Karst, Klazienaveen; Evelijn Keen, Klazienaveen; Denise Klein, Klazienaveen; Michelle van Klinken, Klazienaveen; Angela Kreeft, Klazienaveen; Naomi Kuhl, Klazienaveen; Maarten Lambers, Nieuw-Schoonebeek; Leon Meijer, Klazienaveen; Jordie Moorman, Klazienaveen; Renée Nijssen, Erica; Bart Peters, Zwartemeer; Paula Poelman, Klazienaveen; Damian Pruim, Klazienaveen; Patrick Scherpen, Nieuw-Schoonebeek; Melissa Schildhuis, Klazienaveen; Sven Schoenmakers, Emmen; Michael Sok, Klazienaveen; Jeffrey Sommer, Weiteveen; Roy Steenhuis, Barger-Compascuum; Yorrick Strating, Klazienaveen; Josephine Tappel, Zwartemeer; Dionne Többen, Klazienaveen; Stan ten Velde, Klazienaveen; Ilse Vos, Erica; Mark van der Weide, Nieuw-Schoonebeek; Thijs Welsink, Klazienaveen; Firat Yildiz, Klazienaveen.

Vmbo – gemengde leerweg

Aron Beerling, Weiteveen; Kevin de Groote, Nieuw-Dordrecht; Aron Leferink, Nieuw-Schoonebeek.

Vmbo – kaderberoepsgerichte leerweg

Bouwtechniek: Kjell Bakker, Weiteveen; Thomas Brink, Zwartemeer; Max Drenth, Zwartemeer; Leon Klein, Klazienaveen; Matthijs Lambers, Nieuw-Schoonebeek; Michel Manning, Erica; Franky Meijerink, Nieuw-Dordrecht; Scott Oldenhuis, Zwartemeer; Dennis Wegkamp, Nieuw-Schoonebeek.

Dienstverlening en commercie: Louis Altena, Erica; Iris Drenthen, Ringe-Neugnadenfeld (DL); Jessy Lee Veen, Weiteveen; Nathalie Vermeulen, Westerbork; Frans Vinke, Klazienaveen.

Technologie en commercie: Wilco Doornink, Zwartemeer; Tim Fuhler, Zwartemeer; Tjeerd Lomans, Klazienaveen; Stefan Meijer, Nieuw-Dordrecht; Rick Noordhuis, Erica; Nick Pool, Emmen; Vincent Renker, Zwartemeer; Rick Scholten, Emmen.

Verzorging algemeen: Emma Bakker, Weiteveen; Vera Duijnisveld, Nieuw-Dordrecht; Demi Elshout, Erica; Beau van Harteveld, Klazienaveen; Kim Heijnen, Nieuw-Schoonebeek; Charelle Hoezen, Erica; Celeste Jagt, Klazienaveen; Latanya Jagt, Klazienaveen; Anouk de Jonge, Klazienaveen; Eline Kinkel, Klazienaveen; Nienke Klasens, Klazienaveen; Dominiek Klassen, Zwartemeer; Michelle Knegt, Klazienaveen; Lauren Kuipers, Erica; Daphne Lubbers, Nieuw-Schoonebeek; Anoek Peters, Klazienaveen; Nikita Rooze, Zwartemeer; Merel Scholten, Klazienaveen; Eline Schulte, Nieuw-Schoonebeek; Isa Siebum, Klazienaveen; Luna Tubben, Barger-Compascuum; Sylvana Voots, Klazienaveen; Myrthe Witvoet, Klazienaveen; Askin Yildiz, Klazienaveen.

Vmbo – basisberoepsgerichte leerweg

Bouwtechniek: Marc Arends, Klazienaveen; Hein van Batenburg, Klazienaveen; Sven Bos, Klazienaveen; Lars Hassing, Klazienaveen; Hans Möhlman, Nieuw-Schoonebeek; Robin Rocks, Zwartemeer; Rik Schipper, Zwartemeer; Lorenzo Snippe, Klazienaveen; Robin Striper, Weiteveen.

Dienstverlening en commercie: Wim van Batenburg, Klazienaveen; Ruurt Bruigom, Emmen; Kay Jalving, Nieuw-Dordrecht; Casper Linneman, Klazienaveen; Sharon Nijland, Nieuw-Dordrecht; Ilse Oldenhuis, Klazienaveen; Novak Overeem, Twist (DL); Martijn Scherpen, Nieuw-Schoonebeek; Marc Suelmann, Emmen; Duane Tabak, Nieuw-Amsterdam; Niels Veenstra, Klazienaveen.

Technologie en commercie: Rico Dijkstra, Barger-Compascuum; Harm de Groot, Klazienaveen; Kevin Otten, Nieuw-Schoonebeek.

Verzorging algemeen: Ennis van der Aa, Nieuw-Dordrecht; Davy 't Hart, Klazienaveen; Anissa Heijnen, Klazienaveen; Naomi Jakobs, Klazienaveen; Ilse Kamps, Nieuw-Dordrecht; Michelle Kruijswijk, Klazienaveen; Romy van der Laan, Weiteveen; Bart Poelakker, Klazienaveen; Sharon Pol, Barger-Compascuum; Joey Schonewille, Zwartemeer; Jennifer Teeuwen, Klazienaveen; Tessa Wehkamp, Weiteveen; Joëlle Wesseling, Barger-Compascuum; Naomi Westerhof, Klazienaveen; Sharon Wubkes, Barger-Compascuum.

Vmbo – leerwerktraject

Verzorging algemeen: Joyce Hobma, Klazienaveen; Esmee Klouwen, Klazienaveen; Jessica Lippold, Nieuw-Dordrecht.

Esdal College Oosterhesselen

Vmbo – theoretische leerweg

Michiel Draaijers, Oosterhesselen; Gerben Eising, Sleen; Thomas Fluit, Wachtum; Manon Hazelaar, Dalen; Ferry Knol, Wezup; Rik Kolhek, Emmen; Alwin Koops, Geesbrug; Lieve Korver, Oosterhesselen; Gijs Kuipers, Coevorden; Klarissa Lubberts, Wezup; Thorben Peterson, Emmen; Ilse Ruinemans, Wachtum; Esther Sanders, Wezup; Lotte Schepers, Aalden; Jessica Stevens, Zwinderen; Elisa Supheert, Dalerpeel; Oscar Waalkens, Meppen.

Vmbo – kaderberoepsgerichte leerweg

Dienstverlening en Commercie: Carmen Bruins, Gees; Marloes Buls, Sleen; Tom Dijkstra, Dalen; Miranda Haneveld, Coevorden; Robin Hazelaar, Dalen; Aron van Houten, Dalerpeel; Guus Kok, Oosterhesselen; Martijn Koops, Oosterhesselen; Nikki Kuipers, Aalden; Jeffrey Melenhorst, Emlichheim (DL); Lynn Peters, Sleen; Manon Post, Coevorden; Lisa Ruinemans, Wachtum; Jan Joost Schepers, Oosterhesselen; Eline van der Veen, Coevorden; Charel Werkman, Aalden.

Vmbo – basisberoepsgerichte leerweg

dienstverlening en commercie: Stef Kuipers, Meppen; Corné Kuipers, Oosterhesselen; Tara Suelmann, Oosterhesselen.