Geslaagden Esdal College

De eindexamens zijn gemaakt en de uitslagen zijn bekend. Iedereen die is geslaagd: van harte gefeliciteerd! Dit zijn de uitslagen van het Esdal College in Emmen, Borger, Klazienaveen en Oosterhesselen.

Emmen, Oosterstraat

Vwo, Gymnasium: Herman Bruining, Emmen; Julia van Brunschot, Emmen; Floor Couwenberg, Emmen; Stefan Deen, Emmen; Esmee van der Geest, Emmen; Anniek Haagsma, Emmen; Marjolein Heidotting, Zwiggelte; Jagua Lamfers, Emmen; Eveline Liefkens, Emmen; Anke van den Merkhof, Emmen; Dominique van Mil, Emmen; Anton Muter, Emmen; Christine Olsman, Emmen; Frank Pierik, Emmen; Jasper Prijs, Emmen; Daphne van Setten, Exloo; Sandro Slijepcevic, Emmen; Eileen Snelders, Emmen; Benjamin Westera, Emmen; Anina Westgeest, Emmen; Jeske Wieken, Noord-Sleen.

Vwo, Atheneum: Joost Aasman, Emmen; Tim Baardink, Orvelte; Joëlle Bloemsma, Sellingen; Rodney Bouwmeester, Oosterhesselen; Yiebo Chong, Emmen; Kelly Crielaard, Emmen; Anastasia Cvetkovski, Emmen; Yvo Delaere, Oosterhesselen; Kevin Doornhof, Beilen; Martine Eising, Emmen; Marloes Epping, Oosterhesselen; Chris van Ewijk, Exloo; Kitty Exel, Emmen; Kelly Giesselbach, Westerbork; Ivo van Gils, Emmen; Jordi de Graaf, Odoorn; Sjoerd Grit, Emmen; Mariël de Groote, Emmen; Bart Haandrikman, Schoonoord; Sanne Heesbeen, Westerbork; Lars Herink, Borger; Kylian Hidding, Aalden; Hans-Peter Hiddink, Elp; Dagmar Hilhorst, Emmen; Linda Hooijschuur, Emmen; Cynthia Jakobs, Nieuw-Dordrecht; Arjan Jawahier, Emmen; Eva de Jong, Borger; Quirine de Jong, Emmen; Jarne de Jong, Emmen; Judith de Jonge, Zweeloo; Suleymy Josepha, Emmen; Arwin Kiers, Sleen; Gabriëlla Kok, Emmen; Richard Kooij, Borger; Cornel Kuiper, Schoonloo; Kimberly Lensing, Gees; Kristie Lijster, Emmen; Eva Manning, Emmen; Carla Meijer, Nieuw-Dordrecht; Maarten Meijering, Westerbork; Marjolein Moorman, Erm; Thomas Nevels, Klazienaveen-Noord; Joren van Noort, Westerbork; Sanne Oost, Emmer-Compascuum; Neepan Paramajothy, Aalden; Jasper Plas, Klazienaveen; Danique Pol, Nieuw-Amsterdam; Lotte Rolink, Erica; Karlijn Saris, Emmen; Evelien Schoo, Nieuw-Dordrecht; Charlotte Schwieters, Nieuw-Schoonebeek; Sümeyye Sezer, Emmen; Tim Sikkes, Emmen; Timo Slob, Emmen; Romy Slomp, Westerbork; Bengt Snijders, Emmen; Hannelieke Soppe, Emmen; Danielle Steerenberg, Gees; Margien Timmer, Sleen; Lisa van der Tuin, Emmen; Lisa Veenstra, Coevorden; Thomas Veldman, Schoonoord; Rik Verboeket, Emmen; Denise van Vliet, Emmen; Kars van Vreumingen, Westerbork; Marc de Vries, Emmen; Taj de Vries, Borger; Lianne Wenker, Erica; Luuk Wester, Sleen; Evelien Wierda, Emmen; Jim Wu, Borger.

Havo: Tim Aasman, Emmen; Shams Al Kafaji, Emmen; Branco Amelink, Emmen; Irene Amsing, Erica; Jelco Andringa, Schoonoord; Ellis Baas, Exloo; Koos Bakema, Valthe; Tristan Bakker, Valthermond; Naomi ter Beeke, Emmen; Irith Been, Emmen; Tom Beijering, Borger; Dennie Beijering, Borger; Mark Bethlehem, Borger; Naomi Bik, Erica; Bjorn Blink, Emmen; Sharina de Boer, Emmen; Michelle Boerland, Emmen; Amber Bontjer, Klazienaveen; Maud Bos, Sleen; Daniëlle Bos, Zwiggelte; Anouk Bos, Elp; Justin van Boven, Klazienaveen; Thijs Braaksma, Oosterhesselen; Tristen Brink, Emmen; Rick Brinks, Emmen; Lara Britstra, Borger; Joep Brugmans, Emmen; Erwin Bruining, Emmen; Lidian Bruining van den Berg, Klazienaveen; Frank Bruins, Klazienaveen; Sylvia Buiter, Nieuw-Amsterdam; Mariëlle Buiter, Nieuw-Amsterdam; Iris Buiter, Emmen; Lisa ten Caat, Klazienaveen; Julie Deelen, Meppen; Celine Derks, Emmen; Saskia van Dijk, Valthermond; Peter Jan Dijkstra, Sleen; Cas van Dinter, Emmen; Nikki Dollé, Ees; Manon Drenth, Klazienaveen; Lotte Dümmer, Emmen; Thomas Duursma, Emmen; Karim El Gendy, Emmen; Celine Elshout, Erica; Davy Fransz, Haselünne-Westerloh (Dld); Jesse van Galen Last, Emmen; Lianne Geerts, Westerbork; Reinier Gertsen, Borger; Mayra Geuzinge, Valthe; Karly de Goeijen, 't Haantje; Elly Goeree, Emmen; Dewi Gringhuis, Emmen; Femke Groenveld, Emmen; Eline de Groot, Emmen; Janine Haddering, Wezup; Jade Hagen, Emmen; Daphne van der Hak, Emmen; Laura Hamming, Emmen; Cas Heijnen, Erica; Patrick Heijnen, Nieuw-Schoonebeek; Jesse Heijnen, Klazienaveen; Daphne Hemme, Emmen; Michelle van der Heyden, Emmen; Stan Hiemstra, Exloo; Alex Hin, Emmen; Dennis Hoekstra, Emmen; Berber Hoffard, Klazienaveen; Michelle Hofman, Emmen; Daniëlle Hoogerkamp, Odoorn; Martijn Horsten, Erm; Jeffrey Hoving, Exloo; Thomas Huizing, Emmer-Compascuum; Tess Huizing, Witteveen; Anouk Huser, Klazienaveen; David Huybens, Emmen; Elise de Jong, Emmen; Jeroen de Jonge, Emmen; Jeremy Kamps, Emmen; Maikel van Kan, Emmen; Lisa Keuter, Erica; Bart Keuter, Erica; Jasper Klasen, Sleen; Marjanne Klasen, Diphoorn; Max Klaver, Emmen; Geosy Kleefman, Valthe; Robin Knol, Emmen; Bas-Jan Kooistra, Exloo; Leon Koole, Zwiggelte; Thomas Koops, Emmen; Dion Krans, Emmer-Compascuum; Laura Kroon, Klazienaveen; Eva Kropfeld, Aalden; Lisa Kühn, Emmen; Thijs Kuilman, Emmer-Compascuum; Lieke Kuiper, Borger; Leah Lankhorst, Klazienaveen; Lotte Leemhuis, Emmen; Milou Lentjes, Emmen; Ronald Lippolt, Emmen; Rico Lok, Nieuw-Amsterdam; Daphne van Loo, Emmen; Lisanne van Loon, Emmen; Lisa van Loon, Emmen; Lisa Luchies, Klazienaveen; Nikki Luijben, Exloo; Joost Luppes, Nieuw-Weerdinge; Eva Maatje, Klazienaveen; Mark Mandemaker, Emmen; Manon Mauer, Emmen; Chris Mauer, Emmen; Lex Medema, Emmer-Compascuum; Mees van der Meulen, Emmen; Jarno Middel, Nieuw-Amsterdam; Hester van Middelkoop, Emmen; Wouter Moes, Drouwen; Meike Molenaar, Exloo; Lysanne Mourits, Westerbork; Robin Mulder, Emmen; Annemieke Mulder, Emmen; Ronny Mulder, Emmen; Ruben de Münnik, Nieuw-Dordrecht; Melissa Nakken, Sleen; Marnik Nieborg, Exloo; Nadieh Oldengarm, Klazienaveen; Maja Pavic, Emmen; Jasper Pomp, Klijndijk; Martijn Posthuma, Emmen; David Poyan, Emmen; Michelle Prenger, Nieuw-Schoonebeek; Bas Prins, Emmen; Lisa Prinsen, Erica; Lotte Reuvers, Klazienaveen; Céline Robert, Borger; Kristian de Roode, Emmen; Daan Roosken, Erica; Femke Rorije, Westerbork; Christiaan Schenkel, Emmer-Compascuum; Jotie Schuten, Emmen; Mart Siepel, Sleen; Thomas Siewes, Emmen; Ruben Snijders, Klazienaveen; Marcel Spiekman, Emmen; Rianne Spiekman, Odoorn; Esther Springer, Exloo; Frank Steffens, Weiteveen; Roudy Steffens, Erica; Myrthe Stel, Veenoord; Marléne van Stiphout, Emmen; Jesper Strating, Emmen; Tom Stratingh, Valthe; Myrne Streunding, Sleen; Steven van der Struik, Schoonoord; Merijn Stuart, Emmen; Rachelle Sulmann, Emmen; Menno Tangenberg, Aalden; Alicia Tibbe, Emmen; Dennis Ties, Erica; Frank Timmer, Emmen; Juliette Tinge, Nieuw-Amsterdam; Frank Tip, Nieuw-Amsterdam; Lenny Treur, Westerbork; Guido Tuin, Emmen; Fabian Tuin, Emmen; Dennis Ünal, Emmen; Natasja Ursem, Nieuw-Dordrecht; Thijs Vaartjes, Emmen; Janine van der Veen, Borger; Jens van der Veen, Sleen; Bart Veenstra, Emmen; Lobke Veldhuis, Emmen; Manon Velthuis, Emmen; Joep Verhaar, Klazienaveen; Cyrille Verkuijl, Emmen; Bjarne Vijfvinkel, Emmen; Patrick Visser, Emmen; Coen Visser, Emmen; Joost Vondeling, Erica; Ilse Vos, Klazienaveen; Emiel Wehkamp, Zwartemeer; Rik Wenneker, Nieuw-Schoonebeek; Laura Wentink, Emmen; Feije Westra, Emmen; Iris Wielens, Sleen; Madelon van Wijk, Emmen; Milan Wittendorp, Emmen; Djaël Witteveen, Emmen; Steven Woelders, Emmen; Ruben Wortelboer, Westerbork; Cas Zeegers, Odoornerveen.

Emmen, Boermarkeweg

Vmbo – Theoretische leerweg: Natasja van der Aa, Nieuw-Amsterdam; Kim Abel, Schoonebeek; Deki Arsovski, Emmen; Niels Assen, Emmen; Sinan Atlas, Emmen; Radjen Bahar, Emmen; Judith Bakker, Emmen; Ruben Beekelaar, Emmen; Dean Beijersbergen, Valthe; Chiara van den Berg, Emmen; Lars Berndt, Emmen; Lamarr Bezembinder, Emmen; Femke Blaauwe, Nieuw-Schoonebeek; Mandy de Boer, Emmen; Wesley Bos, Emmen; Melissa Bos, Veenoord; Yara Both, Schoonoord; Jurgen Bouma, Sleen; Leon Braam, Emmen; Martin Braamhaar, Erica; Robert Brandsma, Emmen; Donna Brandt, Emmen; Youri Breggeman, Emmen; Sofie Brinkman, Emmen; Wesley Broekhuijzen, Emmen; Brittany Broekhuijzen, Emmen; Carlein Broekkamp, Emmen; Marit Brouwer, Aalden; Ylona Brouwer, Emmen; Iris Brouwer, Emmen; Dennis Bruins, Nieuw-Amsterdam; Brian Buiter, Nieuw-Weerdinge; Laura Camies, Emmen; Sarah Casu, Odoorn; Stella Chen, Emmen; Thomas Dekker, Emmen; Lenner van Diemen, Emmen; Twan Dijkstra, Klazienaveen; Ivana Dinic, Emmen; Kenneth van Dodewaard, Emmen; Lars Dokter, Klazienaveen; Jessica Dol, Emmen; Scott Doornhof, Beilen; Maurice Drijfhout, Emmen; Ellen Eefting, Valthermond; Thom Evenhuis, Meppen; Michelle Ferdinandus, Emmen; Merel Freriks, Emmen; Shailinder Ganpat, Emmen; Britt Gommel, Emmen; Niels Griemink, Klazienaveen; Laura de Groot, Sleen; Robin de Groot, Emmen; Marije Hamming, Emmen; Sandra Harms, Emmen; Demi Heidema, Emmer-Compascuum; Jeanine Heijnen, Nieuw-Schoonebeek; Sjihdazi Hellingman, Ter Apel; Mike Helmus, Exloo; Max Hiemstra, Emmen; Steijn Hilgeman, Westerbork; Michiel Ho, Emmen; Christine Hoekman, Exloo; Lisa Hof, Emmen; Mark Hofman, Klijndijk; Ivar Holdtman, Emmen; Selena van der Horst, Erica; Inge Houwen, Emmen; Jordi Hoving, Exloo; Tim Huizingh, Emmer-Compascuum; Nina Hulst, Emmen; Bart Hummel, Wezuperbrug; Fabienne Huysmans, Emmer-Compascuum; Evelien Intres, Emmen; Lars Jakobs, Nieuw-Dordrecht; Ruben Jansen, Emmen; Daphne de Jong, Emmen; Jeroen de Jong, Emmer-Compascuum; Lianne Jongbloed, Nieuw-Dordrecht; Wouter Jonink, Emmen; David van der Kaap, Emmen; Alex Kappen, Emmer-Compascuum; Sven Kastermans, Emmen; Jeroen Kiers, Emmen; Bart Kiewiet, Exloo; Robbin Klaar, Emmen; Elke Klappe, Emmen; Vera Klein, Emmen; Maurice Kloese, Emmen; Harma Kok, Odoornerveen; Ruben Koopstra, Emmen; Sharon Kootstra, Emmen; Sharda Kwant, Emmer-Compascuum; Mike Laros, Emmer-Compascuum; Silvano Lautenbach, Emmen; Demi de Leeuw, Emmen; Yasmin Legendal, Nieuw-Weerdinge; Kevin Leurink, Emmen; Dimitri Lilov, Emmen; Roy van Loon, Emmen; Carlin Lotterman, Nieuw-Amsterdam; Remco Lunenborg, Nieuw-Amsterdam; Naomi Meertens, Emmen; Chanel Menzen, Emmer-Compascuum; Leon Mulder, Emmen; Rianne Oost, Emmen; Lisanne Oosting, Emmen; Tessa Oosting, Emmen; Eline Oudeboon, Sleen; Sven Palmers, Emmen; Daniëlle Pessink, Emmen; Dagmar von Pickartz, Emmen; Leandro Pinna, Emmen; Amber Plas, Sleen; Emma Pragt, Exloo; Noa Pruim, Emmer-Compascuum; Manouk Rappard, Emmen; Thomas Robben, Emmer-Compascuum; Stijn Rolink, Erica; Naomi Ros, Emmer-Compascuum; Julian Rossing, Emmen; Lianne Rossing, Odoorn; Mathijs Ruinemans, Emmen; Nadine Runge, Noord-Sleen; Sander Rutgers, Emmen; Alyssa Sanders, Emmen; Willem Scholte, Odoorn; Stellan Schuten, Emmen; Merel Sijbom, Erica; Rick Sommer, Emmen; Melvin Sprong, Emmen; Sebastian Stantic, Emmen; Hessel van Steensel van der Aa, Klazienaveen; Dani Stegen, Schoonoord; Anouk Sterenborg, Emmen; Chalyne Stevens, Odoorn; Wesley Tabak, Erica; Sabrina Tapper, Emmen; Susanna Thangarajaah, Westerbork; Roel Timmer, Emmen; Jordi Tulp, Emmer-Compascuum; Ellis Uneken, Sleen; Ruben Veeninga, Emmen; Iris van der Velde, Emmen; Koen Vervoort, Odoorn; Majlen Vierveijzer, Nieuw-Amsterdam; Marten Vinke, Emmen; Iris Viola, Emmen; Peter Visser, Emmen; Kalle Vleer, Emmen; Joost van Vondel, Emmer-Compascuum; Jorn Voskuil, Emmen; Rick de Vries, Emmen; Francis de Vries, Nieuw-Amsterdam; Jia Wei Wang, Emmen; Sophie Wehkamp, Emmen; Danny van der Weide, Witteveen; Alana Wesselink, Emmen; Yorick Wessels, Emmer-Compascuum; Annemiek Wever, Emmer-Compascuum; Maartje van Wijk, Valthe; Lieneke van Wijk, Sleen; Jeroen Wijnands, Emmer-Compascuum; Diantha Witteveen, Valthermond; Aimee Wubkes, Klazienaveen; Sevilay Yeter, Emmen; Annabel van Zijll, Emmen; Julian Zoeteman, Klijndijk; Roy Zoeten, Emmen.

Emmen, Weerdingerstraat

Vmbo Kaderberoepsgerichte leerweg

Consumptief-breed: Glenn Arts, Emmen; Quentin Brands, Emmen; Jeffrey Gubbels, Emmen; Gillian de Haan, Veenoord; Lotte Hoekman, Emmen; Niek Hummel, Nieuw-Weerdinge; Sidoï Klumper, Ter Apel; Valerie Lambers, Bronneger; Daniéla Louwes, Nieuw-Amsterdam; Robbin Maatman, Klazienaveen; Maurice Mulder, Emmen; Denise Müller, Emmen; Martijn Schilder, Emmen; Corné Schoenmakers, Emmen; Kim Sloos, Emmen; Daniëlle Tip, Nieuw-Amsterdam; Claudia van Veenen, Veenoord; Montana Waal, Emmen; Michael ter Wolbeek, Emmer-Compascuum.

Dienstverlening en Commercie: Joey Arling, Emmen; Hajo de Best, Emmen; Lichelle van Breemen, Wezup; Gwen van Dorsten, Coevorden; Rosalie Greven, Emmen; Daphne Grobbe, Sleen; Ilse Hoen, Buinen; Quinten van Hoven, Emmen; Lisanne Hulshof, Emmen; Nicky Kaptijn, Emmen; Nathalie Kollmer, Emmen; Tessa Lambers, Klazienaveen; Jetske Lange, Emmen; Roy Lanjouw, Erica; Danny Levinga, Emmen; Claudia Lubberts, Wezup; Marissa Meijer, Emmen; Daan Potgieter, Emmen; Charreida Stit, Wesuwe (Dld); Emma Vollebregt, Barger-Compascuum; Siebe de Vries, Westerbork.

Handel en Administratie: Sira de Boer, Sleen; Jeffrey Bulthuis, Emmen; Leandra Doornbos, Emmer-Compascuum; Salih Kilic, Emmen; Dominic van Kleef, Emmen; Laurynas Kontautas, Emmen; Djordey Koopmans, Emmen; Lenny Kroos, Emmen; Claudia Mulder, Emmen; Lisa Paping, Klijndijk; Thymon van der Ploeg, Emmen; Robin Semmelink, Emmen; Goeran Shavilke, Emmen; Tim ten Voorde, Emmen.

Instalektro: Melvin Jeuring, Emmen; Manthos Katsarakis, Schoonebeek; Rowan van der Laan, Emmen; Marcel Rozema, Emmen; Bastijn Sterken, Emmen; Roël Zwols, Sleen.

Metaaltechniek: Lee Roy Eikens, Zandpol; Thierry de Graaf, Emmen; Artur Hegemann, Emmen; Hugo Klein, Benneveld; Jurriën Piek, Veenoord; Jorie Seubers, Witteveen; Yorick Tiems, Emmen; Jordi van der Werf, Emmen.

Verzorging Algemeen: Kimberley Bakker, Emmer-Compascuum; Tamara Bosma, Emmer-Compascuum; Kim Buiter, Emmen; Kelsey Heller, Nieuw-Amsterdam; Nadine Jansen, Emmen; Judith de Jonge, Emmer-Compascuum; Larissa van Loenen, Emmen; Danique Lohuis, Emmen; Mieke Maarleveld, Emmen; Larissa Pruim, Emmen; Melanie Rengers, Nieuw-Weerdinge; Sanne Schepers, Emmen; Nienke de Vries, Emmer-Compascuum; Michelle Wekema, Schoonoord; Floor Wolbers, Exloerveen; Anita van Zwol, Emmen.

Voertuigentechniek: Tarkan Arslan, Emmen; Twan Jagt, Weiteveen; Leon de Jong, Nieuw-Weerdinge; Quintin Kasius, Emmen; Nick Kremer, Westerbork; Jari Lubbers, Erica; Brian Meinders, Westerbork; Bart-Jan Mulder, Emmen; Danny Rink, Emmen; Tim Stevens, Emmen.

Vmbo – Basisberoepsgerichte leerweg

Consumptief-breed: Stefan Bos, Emmen; Esmay Goedkoop, Emmen; Sander van Goor, Emmen; Bas Habing, Emmen; Dion Hoogenboom, Emmen; Loes Hubers, Schoonebeek; Brian Jöersen, Erica; Wesley Kizewski, Emmen; Marlo van Lier, Erica; Wesley Prins, Emmen; Richelle Schouteten, Borger; Danique Staats, Nieuw-Dordrecht.

Dienstverlening en Commercie: Elif Bengül, Emmen; Latisha Hulzebosch, Coevorden; Kimberly Jansen, Emmen; Rick Setz, Emmen; Susan Vos, Klazienaveen.

Handel en Administratie: Gülcan Bengül, Emmen; Asha Yussuf, Emmen.

Instalektro: Jordy Akker, Emmen; Tom van der Kaap, Emmen; Roy Kappen, Emmen; Damon Schulte, Emmen; Aron Stricker, Klazienaveen.

Metaaltechniek: Raymond Blauw, Emmen; Mimoun Chbabi, Klazienaveen; Paolo van der Gaag, Emmen; Mike Hooiveld, Roswinkel; Jordy Oldenhuis, Emmen; Robert Santing, Emmer-Compascuum.

Verzorging Algemeen: Yvette Huigen, Emmen; Lisanne Knauthe, Emmen; Ashley de Roo, Nieuw-Weerdinge; Nathalie Stam, Emmen; Anne van der Veen, Schoonebeek; Elise Velting, Emmen.

Voertuigentechniek: Joey Berends, Emmer-Compascuum; Rick Rolink, Emmer-Compascuum; Naomi Rolleman, Nieuw-Amsterdam; Mitchel Stam, Nieuw-Schoonebeek.

Esdal College  Klazienaveen

Vmbo – Theoretische leerweg: Jason Arends, Klazienaveen; Tim Bakker, Klazienaveen; Maaike Bentum, Klazienaveen; Yannick Berends, Nieuw-Dordrecht; Lynn Beukers, Zwartemeer; Chayenne Blaak, Klazienaveen; Inge Bloemberg, Klazienaveen; Charéna Buist, Zwartemeer; Patricia Buist, Weiteveen; Larissa van den Bulk, Klazienaveen; Lisanne van Dijk, Klazienaveen; Yorick Doek, Erica; Carmen Eising, Klazienaveen; Nick Fuhler, Zwartemeer; Mike Geuzinge, Klazienaveen; Kevin Groote, Klazienaveen; Maikel de Grote, Nieuw-Dordrecht; Danique Hegeman, Zwartemeer; Charelle Hoogers, Klazienaveen; Melissa Hooiveld, Klazienaveen; Zoë de Hoop, Klazienaveen; Daniël Horstman, Erica; Doreen Huser, Nieuw-Schoonebeek; Rosalie Huser, Nieuw-Schoonebeek; Manon Immink, Weiteveen; Jeffrey de Jonge, Barger-Compascuum; Niek Kiers, Nieuw-Dordrecht; Jasmijn Köhler, Erica; Demi Kreeft, Klazienaveen; Samantha Kroeze, Klazienaveen; Rob Kroezen, Klazienaveen; Mathijs Kroon, Klazienaveen; Melissa Lambers, Zwartemeer; Twan de Lange, Weiteveen; Annemarie Lankhorst, Klazienaveen; Tamara Meewisse, Erica; Bas Middel, Nieuw-Dordrecht; Rick Molema, Klazienaveen; Sander Nijstad, Nieuw-Dordrecht; Lisa Olijve, Klazienaveen; Dylan Otten, Erica; Sharon Peters, Zwartemeer; Tom Peters, Zwartemeer; Julian Plas, Klazienaveen; Verena Pol, Klazienaveen; Jenny Post, Klazienaveen; Daisy Pouw, Klazienaveen; Alicia van Rijswijk, Barger-Compascuum; Amber van Rijswijk, Erica; Salma El Sayed, Klazienaveen; Sil Schepers, Nieuw-Schoonebeek; Twan Sijbom, Klazienaveen; Floran Spijkers, Klazienaveen; Daan Supheert, Nieuw-Dordrecht; Jari Tempelman, Erica; Daimy ten Velde, Klazienaveen; Joey Venema, Zwartemeer; Corné Vos, Klazienaveen; Lisa de Vries, Erica; Kay Wemhof, Weiteveen; Leroy Wenneker, Weiteveen; Alissa van Wieren, Weiteveen.

Vmbo – Kaderberoepsgerichte leerweg

Bouwtechniek: Dimitri Bogner, Erica; John Grummel, Zwartemeer; Bas Hassing, Klazienaveen; Twan Imming, Weiteveen; Bryan Kuhl, Klazienaveen; Bas Linneman, Schoonebeek; Mike Lippold, Klazienaveen; Tim Rolfes, Weiteveen; Martijn de Roo, Klazienaveen; Christian Veelenturf, Nieuw-Schoonebeek; Jeffrey Veenstra, Klazienaveen; Jeroen Wubbels, Nieuw-Schoonebeek.

Dienstverlening en commercie: Jeffry Ahmed, Klazienaveen; Ineke Feunekes, Erica; Randy Pol, Klazienaveen; Tom de Vries, Klazienaveen; Martijn Woelders, Klazienaveen; Jim-Bob Wubbels, Nieuw-Schoonebeek.

Technologie en commercie: Henk Hidding, Nieuw-Dordrecht; Bjorn Rakel, Klazienaveen.

Verzorging Algemeen: Polina Bazhenova, Twist (Dld); Tara Bos, Nieuw-Schoonebeek; Esther Bruns, Weiteveen; Iris Bults, Klazienaveen; Cirina Geerts, Barger-Compascuum; Rosa Heijnen, Nieuw-Schoonebeek; Sophie Hoorn, Zwartemeer; Deniece Hooyer, Erica; Mike Kort, Nieuw-Dordrecht; Jeanine Lanting, Emmen; Joey van Ommen, Klazienaveen; Marin Schluter, Zwartemeer; Sanne Strijker, Zwartemeer; Priscilla Striper, Weiteveen; Daniëlle Timmerman, Erica; Angelique Wolken, Zwartemeer; Roswitha Zijnge, Klazienaveen.

Vmbo – Basisberoepsgerichte leerweg

Bouwtechniek: Mitchell Groote, Twist (Dld); Ronald van der Lans, Nieuw-Dordrecht; Justin Meeringa, Klazienaveen; Justin Schimmel, Klazienaveen; Nick Siebum, Erica; Patrick Tieck, Zwartemeer.

Technologie en commercie: Rick Kemfers, Klazienaveen.

Verzorging Algemeen: Mark Brinks, Klazienaveen; Jolene Conen, Zwartemeer; Leonie Gerfen, Klazienaveen; Bryan Gustin, Zwartemeer; Nora Gustin, Klazienaveen; Jennifer Jeuring, Erica; Esmée van Kempen, Klazienaveen; Nick Langenhuizen, Zwartemeer; Naomi Okken, Erica; Romy Poelman, Emmen; Carina Schulte, Klazienaveen; Sandra Strukiel, Zwartemeer; Jessica Suelmann, Barger-Compascuum; Jinell Tubben, Barger-Compascuum; Michelle Walda, Zwartemeer; Jolijn Wehkamp, Barger-Compascuum; Sanne Wesseling, Klazienaveen; Monica Wösten, Emmen.

Esdal College Borger

Vmbo – Theoretische leerweg: Lisanne Boxen, Eeserveen; Myrthe Dekker, Borger; Vera van Dijk, Drouwen; Laurens Dijkman, Gasselte; Emiel Eindhoven, Borger; Noortje Geelhoed, Drouwenerveen; Jasper Gerding, Borger; Nick Haandrikman, Buinen; Tim Hazelhoff, Gasselte; Niek Heetebrij, Exloo; Lars van der Heide, Borger; Dorieke van Hemel, Borger; Joep Hiddink, Buinen; Dorien Ijpma, Ees; Anela Ismailovic, Borger; Sandra Jorwerda, Borger; Leonie Lubbers, Buinen; Arjen Lubbinge, Drouwen; Demi Lutjes, Nieuw-Buinen; Barbara Martens, Gasselte; Manon Meedendorp, Ees; Kjeld Nekeman, Borger; Lydia Oosting, Ees; Evelien Reinds, Borger; Daphne Rhijnsburger, Borger; Daniëlle Riemeijer, Buinen; Jaron Roosjen, Eeserveen; Rudy van Santen, Eerste Exloermond; Femke Schaart, Eext; Melvin Stavast, Eeserveen; Patrick Tiesing, Borger; Rowan Tiktak, Borger; Chermaine Tomassen, Valthermond; Chris Uneken, Borger; Angie Veuger, Borger; Ronnie van de Waal, Borger; Jens Walsteijn, Exloo; Laura Wegman, Gasselte; Melanie Zondag, Borger; Astrid Zweep, Borger.

Vmbo – Kaderberoepsgerichte leerweg

Dienstverlening en Commercie: Kim van den Berg, Borger; Simone Boekholt, Borger; Michelle Buntjer, Borger; Peter Jan Dekker, Stadskanaal; Danique Groothuis, Buinerveen; Zoë Kleef, Borger; Gijs Kleve, Borger; Mart Klok, Valthe; Nida Meloni, Borger; Kaja Prummel, Drouwenerveen; Jaimy Smith, Gieten; Daniëlle Stevens, Borger; Bart Jan Tempel, Exloo; Rik Tuil, Drouwen; Peer Wagenaar, Gasselte; Levi van der Windt, Valthermond; Minou Wubben, Gasselte; Danique van der Zande, Borger.

Vmbo – Basisberoepsgerichte leerweg

Dienstverlening en Commercie: Sylvester Dalemans, Grolloo; Scott Punselie, Exloo.

Esdal College Oosterhesselen

Vmbo – Theoretische leerweg: Jane van Boven, Oosterhesselen; Esmeé Bruins, Gees; Christiaan Cornet, Sleen; Marc van Dijk, Dalen; Melle Doornbos, Gees; Daymon van Eijk, Coevorden; Stan Gosink, Coevorden; Tessa Hilbrands, Oosterhesselen; Marije Hoving, Sleen; Bjorn Joldersma, Oosterhesselen; Dyon Kolk, Witteveen; Dennis Kort, Zwinderen; Ruben Maassen van den Brink, Dalen; Sander van Munster, Gees; Thijs Nibourg, Zwinderen; Sebastiaan Peters, Oosterhesselen; Melanie Prakken, Aalden; Demi Pronk, Oosterhesselen; Bart Sanders, Wezup; Eline Vorenholt, Oosterhesselen.

Vmbo – Kaderberoepsgerichte leerweg

Dienstverlening en Commercie: Koen Althof, Dalen; Stephanie Bagerman, Beilen; Iris Bekelaar, Hoogeveen; Anouk Huizing, Witteveen; Marco Lubbers, Benneveld; Sanne Rotgers, Aalden; Cheyenne Schonewille, Geesbrug; Jorg Streunding, Sleen; Céline Thomas, Geesbrug; Elice Thomas, Geesbrug.

Vmbo – Basisberoepsgerichte leerweg

Dienstverlening en Commercie: Remco Gubler, Dalen; Chantal Klein, Witteveen; Danique Nijkoops, Oosterhesselen.