Dit zijn (net als vorig jaar!) de leukste uitjes van Drenthe volgens ANWB-leden

Leden van de ANWB hebben onlangs hun stem uitgebracht op de leukste uitjes per provincie. In Drenthe zijn er drie nominaties.

Drenthe kent dezelfde nominaties als vorig jaar: Drouwenerzand Attractiepark, Outdoor Grolloo Klimpark en speel- en ijsboerderij De Drentse Koe in Ruinerwold.

Dierenpark Wildlands in Emmen is net als vorig jaar genomineerd in de categorie ‘Leukste uitje van Nederland’.

‘De keuze van onze leden’

Precies dezelfde nominaties als vorig jaar. Is dat toeval? ANWB-voorlichter Ad Vonk heeft er geen andere verklaring voor dan dat het kennelijk goede attracties zijn. ,,Het is de keuze van onze leden.”

Per nominatie wordt volgens de ANWB rekening gehouden met een bepaalde waardering die door leden is toegekend aan een uitje in combinatie met het aantal stemmen. Landelijk zijn er volgens de verkeersbond 80.000 stemmen uitgebracht; vorig jaar waren dat er nog ruim 63.000.

De winnaars per provincie worden bekendgemaakt tussen 20 en 30 januari, terwijl op die laatste dag ook de landelijke winnaar wordt onthuld. De uitreiking voor Drenthe vindt dinsdag 21 januari plaats bij Dierenpark Taman Indonesia in Kallenkote.